Umbrella Academy 1: Apokalyptická Suita

Základní cena: 569 Kč
Vaše cena s DPH: 512 Kč

Skladem

-10%

Popis

Během nevysvětlitelného celosvětového fenoménu dojde k narození třiačtyřiceti mimořádných dětí, jejichž matky do té doby nevykazovaly žádné známky těhotenství. Milionář a vynálezce Reginald Hargreeves sedm z těchto dětí adoptuje. Když se ho zeptají proč, jeho jediné vysvětlení zní: "Abych zachránil svět."
Těchto sedm dětí vytvoří Umbrella Academy, dysfunkční rodinku superhdinů s bizardními schopnostmi. Během svého prvního dobrodružství ve věku deseti let musí čelit nevyzpytatelné a smrtící Eiffelově věži, kterou pilotuje obávaný zombie-robot Gustave Eiffel. Skoro o deset let později se tým rozpadne... když ale Hargreeves nečekaně zemře, roztrpčení sourozenci znovu spojí síly - právě včas, aby opět jednou zachránili svět.

Scénář k této knize - která získala dvě Eisnerovy ceny a několik dalších ocenění - napsal Gerard Way, člen kapely My Chemical Romance, kresbou ji opatřil držitel několika Eisnerových cen Gabriel Bá (De: Tales, Casanova, Daytripper), o barvy se postaral držitel Eisnerovy ceny Dave Stewart a obálky k původní sérii vytvořil mnohonásobný držitel Eisnerovy ceny James Jean. Tato kniha obsahuje prvních šest sešitů série, dva krátké příběhy a rozsáhlý skicář s kresbami Báa, Jeana a Waye.

Dodatkové informace

Počet stran: 184
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: vázaná s přebalem

Vydavatel: Crew
Svět: Umbrella Academy
Pravidelná série/cyklus: Umbrella Academy
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Gerard Way
Kresba: Gabriel Bá
Autor obálky: Gabriel Bá
Překlad: Ľudovít Plata

Rok a měsíc vydání: březen 2018