Světy a umění Blizzard Entertainment

Základní cena: 1490 Kč
Vaše cena s DPH: 999 Kč

Skladem

-33%
Akce

Popis

Během posledních dvou desetiletí měla společnost Blizzard Entertainment obrovský dopad na svět her a globální pop kulturu. Od svých pokorných začátků v roce 1991 jakožto tříčlenný tým vývojářů her pro konzole až po vytvoření trháků Warcraft, Diablo a StarCraft má za sebou Blizzard bohatou historii ve vytváření ohromujících fantasy a sci-fi světů. Osobité herní a příběhové styly společnosti zaujaly na celém světě desítky milionů lidí.

Kniha se zaměřuje na tři vlajkové lodě společnosti - herní hity Warcraft, StarCraft a Diablo, ale obsahuje i sekci věnovanou neuskutečněným projektům.
Těšit se můžete jak na návrhy ikonických postav, tak pak finální verze od slavných malířů. Najdete tu krajinky, zbraně, budovy, ale i specifické detaily těl různých monster.
Kromě těchto krásných artworků a grafik (je jich skoro 700!) se můžete začíst i do početných a informacemi přetékajících komentářů Nicka Carpentera, Sama Didiera, Chrise Metzena a dalších významných tvůrců. Věříme, že tato téměř čtyřsetstránková masivní kniha by neměla chybět v poličce žádného herního nadšence!

Dodatkové informace

Počet stran: 376
Formát: 225 × 305 mm
Vazba: vázaná

Vydavatel: Crew
Svět: World of Warcraft
Žánry: Fantasy a sci-fi, Inspirováno hrami
Scénář: Různí
Kresba: Různí
Překlad: Tomáš Kratochvíl, Zuzana Komprdová

Rok a měsíc vydání: listopad 2018  |  ISBN: 9788075940148