Znovuzrození hrdinů DC: All-Star Batman 2: Konce světa (váz.)

Vaše cena s DPH: 599 Kč

Není skladem

Série dokončena

Popis

TOHLE NENÍ BATMANŮV PŘÍBĚH. TOHLE JE PŘÍBĚH PADOUCHŮ.

Je strážce Gotham City. Je Temným rytířem z Ligy spravedlnosti. Batman, jedna z nejikoničtějších postav historie. Ale bez stejně silných protivníků by byla jeho legenda neúplná.

Spisovatel bestsellerů zařazených v žebříčku New York Times, SCOTT SNYDER, autor takových klasik jako jsou batmanovské komiksy SOVÍ TRIBUNÁL, SMRT RODINY či KONEC HRY, spojuje své síly s nejlepšími komiksovými kreslíři, aby společně přinesli šílenství a zuřivost těch největších protivníků Temného rytíře do moderní éry!
Přidejte se ke Snyderovi a jeho častému spolupracovníkovi JOCKOVI (BATMAN: BLACK MIRROR) na jejich pouti do ledového srdce temnoty s Mr. Freezem. Snězte zakázané ovoce nabízené zlověstnou a svůdnou Poison Ivy v příběhu ilustrovaném TULOU LOTAYOVOU (BODIES). Vydejte se na cestu na odvrácenou stranu normality GAMUNCOLIMU (BATMAN: EUROPE). A pak, nakonec, se ukáže ta démonická mysl, která stojí za děsivými apokalyptickými ambicemi...

ALL-STAR BATMAN 2: KONCE SVĚTA představuje Batmana v jeho nejlepší formě a jeho padouchy v jejich nejhorší! Obsahuje sešity č. 6-9 pravidelné série, včetně dokončení Prokletého kruhu, kresleného FRANCESCEM FRANCAVILLOU (BATMAN: THE BLACK MIRROR).

Dodatkové informace

Počet stran: 144
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Batman
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC , All-Star Batman
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné, Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Scott Snyder
Kresba: Jock, Tula Lotayová, Francesco Francavilla, Guiseppe Camuncoli, Mark Morales
Autor obálky: Jock
Překlad: Changer the Elder

Rok a měsíc vydání: září 2018  |  EAN: 9788074496332  |  Vydání: první