Znovuzrození hrdinů DC: Flash 3: Ranaři vracejí úder

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

Popis

ZLOČIN(Y) STOLETÍ!

Captain Cold. Mirror Master. Golden Glider. Weather Wizard. Heat Wave. To je pět nejhledanějších trestanců Central City. Jsou to Flashovi největší nepřátelé. Jsou to Ranaři... a náhle zmizeli z veřejného dění. Až je to podezřelé.
Jakmile začne Flash jejich zmizení prověřovat, zapadne na místo poslední část jejich plánu. Je to smrtící hra na kočku a myš, která prožene nejrychlejšícho člověka světa po celé planetě... a nakonec skončí až příliš blízko domovu. Je běžec v rudém trikotu dost rychlý, aby pětici ďábelských zločinců zarazil?
A pokud ano, dokážou s Wallym Westem alias Kid Flashem ustát odhalení tajemství kolem Wallyho otce a posledního člověka, který ho viděl živého? Protože tím není nikdo jiný než veterán Ranařů a jeden z branců Sebevražedného oddílu, Captain Boomerang.

Odpovědi vám přinese FLASH, KNIHA TŘETÍ: RANAŘI VRACEJÍ ÚDER! Dlouho očekávanou bitku mezi tou nejpestřejší galérkou komiksových ranařů vám v rámci Znovuzrození hrdinů DC přinášejí JOSHUA WILLIAMSON a CARMINE DI GIANDOMENICO! Obsahuje sešity FLASH č. 14-20.

Dodatkové informace

Počet stran: 144
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: CREW
Svět: Znovuzrození hrdinů DC
Pravidelná série/cyklus: Znovuzrození hrdinů DC / Flash
Žánry: Superhrdinské, Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Joshua Williamson
Kresba: Jesus Merino, Carmine Di Glandomenico, Neil Googe, Davide Gianfelice, Andy Owens
Autor obálky: Carmine Di Glandomenico
Překlad: Changer the Elder

Rok a měsíc vydání: únor 2019  |  ISBN: 978-80-7449-657-8