Mýty 15: Růženka

Základní cena: 649 Kč
Vaše cena s DPH: 584 Kč

Skladem

-10%

Popis

KAŽDÁ RŮŽE MÁ TRNY

Zatímco se Mýty přebývající ve všedním světě zoufale snaží uchránit před rozkladnou mocí pana Temného, Růženka – údajná vůdkyně Farmy – je stále pohroužená ve zničující depresi. Možná, že by ji z ní mohla vytrhnout nová odhalení týkající se její pohádkové minulosti? Bylo by na čase, protože do moci pana Temného upadá pořád větší a větší část města New York a šance, že by se Mýtům podařilo zasadit mu drtivou ránu, se každým okamžikem zmenšují. Naštěstí mají přeživší z Mýtova na své straně nejmocnější čarodějnici všech dob a světů – která je možná jako jediná ještě nemilosrdnější než samotný Temný muž.

Kniha Mýty: Růženka, na které se kresebně podíleli Mark Buckingham, Steve Leialoha a Andrew Pepoy, společně s hromadou hostujících kreslířů, mezi kterými jsou například Inaki Miranda, Dave Johnson, J. H. Williams III nebo Adam Hughes, obsahuje sešity 94–100 cenami ověnčené série Mýty z pera Billa Willinghama.

Dodatkové informace

Počet stran: 256
Formát: 167 × 250 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: Crew
Svět: Mýty
Pravidelná série/cyklus: Mýty
Žánr: Fantasy a sci-fi
Scénář: Bill Willingham
Kresba: Adam Hughes, Chrissie Zullová, Inaka Miranda, Joao Ruas, Mark Buckingham, Kate McElroyová, Dave Johnson, Steve Leialoha, Dan Green, J. H. Williams III., Andrew Pepoy
Autor obálky: Joao Ruas
Překlad: Ľudovít Plata

Rok a měsíc vydání: červenec 2019  |  ISBN: 978-80-7449-696-7