Znovuzrození hrdinů DC: Flash 4: Bezhlavý úprk (klasická obálka)

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

-10%

Popis

Závod s tokem času!

Po událostech příběhu „Odznak“ se Barry Allen alias Flash a nejrychlejší člověk na světě nachází na rozcestí. Může dál lhát ženě, kterou miluje, a tajit jí svou totožnost? Dokáže napravit pochroumaný vztah s Kid Flashem?
Radu mu nabídne Green Lantern Hal Jordan, ale Flash nemá na přílišné rozhodování čas, protože se vrací jeho největší nepřítel, cestovatel v čase známý jako Reverzní Flash! Eobard Thawne odvleče Iris Westovou do 25. století, aby jí odhalil ta největší z Flashových tajemství... a pak je oba zabil! Flash je následuje do budoucnosti a konečně se dozvídá, proč ho jeho arcinepřítel tolik nenávidí. Ani tyto vědomosti ale možná nebudou stačit k tomu, aby porazil nepřítele, který zná všechny z jeho možných budoucností.

Události Znovuzrození hrdinů DC a výbušného příběhu „Odznak“ pokračují. Budoucnost se odvíjí jako nikdy předtím a svazek FLASH, KNIHA ČTVRTÁ: BEZHLAVÝ ÚPRK představuje epické dobrodružství. Stvořili je pro vás scenárista JOSHUA WILLIAMSON a kreslíři v čele s CARMINEM DI GIANDOMENICEM a HOWARDEM PORTEREM! Obsahuje sešity FLASH č. 23–27.

Dodatkové informace

Počet stran: 136
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: CREW
Svět: Flash
Pravidelná série/cyklus: Znovuzrození hrdinů DC / Flash
Žánry: Superhrdinské , Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Joshua Williamson
Kresba: Howard Porter , Paul Pelletier , Ryan Sook , Pop Mhan , Carmine Di Glandomenico , Neil Googe , Andrew Hennessy
Autor obálky: Carmine Di Glandomenico
Překlad: Changer the Elder

Rok a měsíc vydání: červenec 2019  |  ISBN: 978-80-7449-734-6