Znovuzrození hrdinů DC: Sebevražedný oddíl 3: Vypálit do základů

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Sága nejnebezpečnějšího supertýmu světa pokračuje, k dílu přikládá pomocnou ruku komiksová legenda John Romita Jr. a následující události otřesou Operační skupinou X až do základů!

Hluboko uvnitř světa hoří skrytý plamen – pekelná výheň spalující nenávisti a touhy po pomstě, která pohltí vše, čeho se dotkne. Během krize vzniklé po souboji Sebevražedného oddílu s Ligou spravedlnosti se tohoto plamene zmocnil jeden z největších nepřátel Amandy Wallerové a nyní jej hodlá použít ke zničení všeho, co je jí drahé – počínaje její domovskou základnou, věznicí Belle Reve.
Sebevražedný oddíl se ocitá v jedné z nejnebezpečnějších situací, jaké kdy zažil, a celý tým podstoupí zatěžkávací zkoušku bojem. Bude muset prokázat nejen soudržnost, ale i schopnost udržet své superpadoušské kolegy za mřížemi. Jakmile se však naskytne možnost uniknout Wallerové zpod kontroly, jeden z členů oddílu svou šanci využije, obrátí se k týmu zády… a během své zrady neváhá prolévat krev.
Dokáže rozlícená Harley Quinn zrádce odhalit (a navíc i zlikvidovat strůjce probíhající vzpoury), dřív než bude Operační skupina X doslova a definitivně ukončena?

SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL 3: VYPÁLIT DO ZÁKLADŮ navazuje na výbušné události ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC, stvořil ji uznávaný scenárista ROB WILLIAMS společně s hvězdnými kreslíři JOHNEM ROMITOU JR. a EDDYM BARROWSEM a obsahuje také bonusový příběh, ve kterém vás do světa mezinárodních politických intrik zavedou legendární autor SEBEVRAŽEDNÉHO ODDÍLU JOHN OSTRANDER a kreslíř GUS VAZQUEZ! Obsahuje komiksy SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 11–15 a SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL SPECIÁL: VÁLEČNÉ ZLOČINY č. 1.

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 175 × 265 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: BB/art
Svět: Harley Quinn/Sebevražedný oddíl
Pravidelná série/cyklus: Znovuzrození hrdinů DC / Sebevražedný oddíl
Žánry: Superhrdinské, Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: John Ostrander, Rob Williams
Kresba: Carlos Rodriguez, Gus Vazquez, Eddy Barrows, Richard Friend, Eber Ferriera, John Romita, jr.
Autor obálky: Richard Friend, Dean White, John Romita, jr.
Překlad: Martin D. Antonín

Rok a měsíc vydání: duben 2019