Avengers 2: Světové turné

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

Monumentální bitva proti temným Nebešťanům je u konce a oficiálně vzniká nový tým Avengers. A základnu má rovnou na vrcholu světa. Odtamtud musí čelit Namorovi a jeho Obráncům hlubin či nové podobě ruského superhrdinské týmu zvaného Zimní stráž. A to má ještě americká vláda v rukávu pár překvapení!
Dále poznáte zbrusu nové Agenty Wakandy! Prohlubuje se tajemství Avengers z roku 1 000 000 před naším letopočtem. Jaká překvapivá postava se stane nejnovějším členem týmu? A pokud jste si mysleli, že znáte vešker tajemství vzniku marvelovského vesmíru, jste vedle! Budete svědky zrození úplně prvního Ghost Ridera, který jezdí na hořícím mamutovi a bojuje s divokým a povědomým protivníkem!

Kniha obsahuje sešity Avengers (2018) č. 7-–12 od Jasona Aarona, Sary Pichelliové, Davida Marqueze, Eda McGuinnesse, Frazera Irvinga, Adama Kuberta, Andrea Sorrentina, Coryho Smithe, Elisabetty D’Amicové, Marka Moralese, Scotta Hanny, Karla Kesela, Justina Ponsora, Ericka Arciniegy, Matthewa Wilsona a Giady Marchisiové

Dodatkové informace

Počet stran: 172
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Marvel
Pravidelná série: Avengers
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: Jason Aaron
Kresba: Ed McGuinness, Sara Pichelliová, David Marquez, Cory Smith
Překlad: Jiří Pavlovský

Rok a měsíc vydání: září 2019  |  EAN: 9788074497766  |  Vydání: první