Věčné zlo - Nepřátelé Ligy spravedlnosti útočí

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Skladem

-10%

Popis

ZLO JE RELATIVNÍ
Něco takového nejmocnější hrdinové světa nečekali.
Zatímco mezi sebou ochránci naší planety řešili svoje vlastní půtky, bytosti z temné dimenze přihlížely. Trpělivě čekaly a plánovaly dokonalý útok.
Poté udeřily. A hrdinové padli.
Liga spravedlnosti je pryč. Nahradil ji Zločinecký syndikát, tyranské vraždící uskupení nadlidí, jejichž schopnosti a osobnosti jsou zvrácenou verzí Supermana, Batmana, Wonder Woman a dalších. Jejich cíl je prostý: vládnout světu. V čele tajného společenství superpadouchů postupovali po celém světě jako armáda a zlikvidovali jakýkoliv odpor. Žádný hrdina se jim nedokázal postavit.
Ale Lex Luthor není hrdina.
Ultraman a zbytek Syndikátu mu nevěnovali dostatečnou pozornost, a tak je nyní Supermanův úhlavní nepřítel poslední nadějí pro Zemi. Aby porazil dobyvatele z temné dimenze, spojí se s nesourodou skupinkou zločinců – a jedním legendárním hrdinou.
Válka se blíží, bitva zlého génia vůči surové síle, důvtipu vůči násilí. Válka takových rozměrů, že může dát zrod ještě smrtonosnějším nepřátelům. A ať prohraje kdokoli, zlo zvítězí.

Úspěšná autorská dvojice GEOFF JOHNS (LIGA SPRAVEDLNOSTI) a DAVID FINCH (BATMAN: TEMNÝ RYTÍŘ) posílá padouchy proti padouchům v zatím nejambicióznějším příběhu New 52 zvaném VĚČNÉ ZLO.

Dodatkové informace

Počet stran: 224
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Svět: Liga spravedlnosti
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Geoff Johns
Kresba: David Finch
Autor obálky: David Finch, Richard Friend, Sonia Obacková
Barvy: Sonia Obacková
Překlad: Pavel "Ninjer" Švanda
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: říjen 2019  |  EAN: 9788075952769  |  Vydání: první