Znovuzrození hrdinů DC: Aquaman 4: Na dně (alternativní obálka: Miroslav Schönberg)

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

-10%

Popis

Král je… mrtev?
Následkem šokující vraždy krále Atlantidy Arthura, kterého svět znal jako člena Ligy spravedlnosti Aquamana, se život v podmořském království radikálně proměnil. Atlantskou policii nahradili někdejší teroristé, velkou část teritoria drží pod kontrolou mafie a král Rath, který je odhodlaný učinit Atlantidu tak velkou, jak v minulosti ještě nikdy nebyla, má k dispozici arzenál smrtících zbraní a zacílil jej na svět na pevnině.
Ale atlantskými slumy v hlubinách, kam slunce nedosáhne, se začínají šířit zvěsti o rebelovi. O podivně povědomém hrdinovi, k němuž se připojila tajemná a mocná žena jménem Delfína, a který se stane klíčovým hráčem spiknutí předznamenávajícího občanskou válku! A když zvěsti o návratu krále Arthura dosáhnou i na souš, přísahá lady Mera ze svého exilu, že ho najde. Liga spravedlnosti jí však pomoct nedokáže. Otevře jí cestu do Atlantidy Mladý titán Tempest? A zjistí, zda je „Aquaman“ opravdu tím, kým se zdá být?

Scenárista DAN ABNETT (STRÁŽCI GALAXIE) ukazuje krále moří ve zcela novém světle a na pomoc mu přichází úžasný kreslíř STJEPAN ŠEJIĆ (SUNSTONE, DEATH VIGIL). Společně přinášejí čtvrtý svazek AQUAMAN: NA DNĚ. Obsahuje sešity č. 25–30.

Autorem obálky je slovenský kreslíř Miroslav Schönberg.

Dodatkové informace

Počet stran: 152
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: BB/art
Svět: Znovuzrození hrdinů DC
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC
Žánr: Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Dan Abnett
Kresba: Stjepan Šejić
Autor obálky: Stjepan Šejić
Barvy: Stjepan Šejić
Překlad: Changer the Elder
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: říjen 2019  |  EAN: 9788075952820  |  Vydání: první