Birds of Prey 1: Kdo je Oracle?

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

Někdo chce hacknout Gotham!
Pro Barbaru Gordonovou není tajemství ničím cizím. Je dcerou hlavouna gothamské policie, Jima Gordona...a také pouliční samozvanou strážkyní pořádku známou jako Batgirl. Až doteď však nikdo nevěděl, že jistou dobu působila jako Oracle, nejmocnější hackerka planety.
 
Jméno Oracle začal používat někdo nový a Batgirl se honí po celém Gothamu za přeludy. Po boku jí stojí dvě srovnatelně nebezpečné samozvané strážkyně – Dinah Lanceová, rocková hvězda a hrdinka známá jako Black Canary, a Helena Bertinelliová, smrtící špionka přezdívaná Huntress.
 
Dokáže tato nesourodá trojice včas odhalit tajemství nového Oraclea a porazit zloduchy? Nebo Birds of Prey někdo přistřihne křídla, než se jim vůbec podaří vzletět?
 
Zjistěte to v knize Birds of Pray: Kdo je Oracle?, kterou začíná zcela nová éra nejlepšího superhrdinského týmu Gothamu od autorek Julie a Shawny Bensonových (TV seriál The 100) a výtvarníků Claire Roeové (VERTIGO QUARTERLY SFX) a Roge Antonia (NIGHTWING). Obsahuje sešity č. 1–6 a BATGIRL A BIRDS OF PREY: ZNOVUZROZENÍ č. 1.

Dodatkové informace

Počet stran: 176
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Harley Quinn/Sebevražedný oddíl
Pravidelná série: Harley Quinn , Znovuzrození hrdinů DC , Birds of Prey
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Julie Bensonová, Shawna Bensonová
Kresba: Roge Antonio, Claire Roeová
Barvy: HI-FI, Allen Passalaqua
Překlad: Michael Talián
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: leden 2020  |  EAN: 9788074498268  |  Vydání: první