Punisher: Frank

Základní cena: 349 Kč
Vaše cena s DPH: 314 Kč

Skladem

-10%

Popis

Kdo je Frank Castle?

Ve Vietnamu to byl netvor. Beze stopy výčitek rozstřílel lidi na kusy. Ale Vietnam skončil a Franka poslali domů. A něco v něm zůstalo chladné a temné.
Žena i děti mu připadali cizí, jejich dům byl jako neznámé území. I když byl zase s rodinou, nedokázal nikomu opětovat lásku a jen se snažil udržet na uzdě svoje násilné popudy.
Sebral Franku Castlovi Vietnam život? Co se vlastně dělo v té krátké době mezi tím, když se Frank vrátil, a oním osudným dnem v Central Parku, kdy se zrodil Punisher?
Teď Frank nemůže z nemocničního pokoje, ve kterém skončil po brutálním střetu s Bullseyem, a je raněný ve více ohledech toho slova. Musí se pustit do dlouhého a bolestivého uzdravování – a nejde jen o jeho zpřelámané tělo, ale i o jeho strašlivě zjizvenou duši. A aby to dokázal, musí se postavit nejtemnějšímu tajemství své minulosti – tajemství, o kterém doufal, že zůstane skryté navždy.
Ale ve věznici s maximální ostrahou po něm všichni grázlové jdou – a dostat ho chce obzvlášť jeden. Big Jesus chce Punishera sám pro sebe, i kdyby měl vyvolat vzpouru, aby se k němu dostal. Sebere se Frank dost na to, aby mohl bojovat o život, anebo je jeho válka opravdu u konce? PUNISHER MAX: FRANK napsal Jason Aaron (Wolverine, Skalpy) a nakreslil Steve Dillon (Punisher, Preacher) a obsahuje příběhy č. 12–16.

Dodatkové informace

Počet stran: 116
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Svět: Marvel
Pravidelná série: Punisher MAX
Žánr: Akční a dobrodružné
Scénář: Jason Aaron
Kresba: Steve Dillon
Autor obálky: Dave Johnson
Barvy: Matt Hollingsworth
Překlad: Richard Podaný
Redakce: Viktor Janiš
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: březen 2020  |  EAN: 9788075953391  |  Vydání: první