Pokémon - Red a Blue 1

Základní cena: 229 Kč
Vaše cena s DPH: 183 Kč

Skladem

-20%
Akce
Novinka
Poštovné zdarma

Popis

Tohle je opravdu velká událost. Do Čech se poprvé dostává slavná manga série ze světa Pokémonů! Přímo od prvních dílů začíná vycházet ta nejklasičtější pokémonská komiksové řada, a s ní přichází, ty nejslavnější a nejpopulárnější postavy z toho světa, v čele se žlutým a elektrizujícím Pikachu! A samozřejmě, nemůžou chybět ani zlovolní Rakeťáci!

Pokémoni přichází s krystalickými příběhy, které čtenáři od tohohle světa očekávají a hlavní hrdina Red je odrazem postavy, kterou fanoušci seriálu znají coby Ashe A především tu máte tu nejslavnější sestavu pokémonů, v čele s Pikachu, Bulbasaurem, Charmanderem či Snorlaxem. Prostě výkvět. Sám tvůrce Pokémonů, Satoši Tajiri, prohlásil, že tomuhle komiksu se nejlépe podařilo vystihnout svět, který vymyslel.
Celá řada začne sedmidílnou sérií Red a Blue, na kterou pak navazují další řady odpovídající jednotlivým hrám. Komiks je vyvedený parádně a jeho součástí jsou nejen profily jednotlivých pokémonů, ale i mapka, na které se dá najít, kde byl jaký pokémon chycen!
Takže neváhejte a vstupte do legendárního světa – poprvé v původní komiksové podobě!

Emoce a vzrušení z videohry se nyní vracejí v originálním komiksovém příběhu! Chlapec Red vyzbrojený odvahou, vynalézavostí a láskou k Pokémonům se vydává na velkou výpravu. Chce se totiž stát tím nejlepším trenérem Pokémonů ze všech!
Dodatkové informace

Počet stran: 208
Formát: 128 × 182 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: černobílý
Emoce a vzrušení z videohry se nyní vracejí v originálním komiksovém příběhu!
Chlapec Red vyzbrojený odvahou, vynalézavostí a láskou k Pokémonům se vydává na velkou výpravu. Chce se totiž stát tím nejlepším trenérem Pokémonů ze všech!

Vydavatel: CREW
Svět: Pokémon
Pravidelná série/cyklus: Pokémon
Žánry: Dětské , Akční a dobrodružné , Inspirováno hrami
Sekce: Novinky
Scénář: Hidenori Kusaka
Kresba: Mato
Překlad: Matyáš Anton
Redakce: Andrea Nekvapilová

Rok a měsíc vydání: září 2020  |  ISBN: 9788074499487  |  Vydání: první

Předplatné (zajišťuje SEND):    Předplatit