Znovuzrození hrdinů DC: Sebevražedný oddíl 5: Zab, co je ti nejdražší

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

-10%

Popis

Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang, Killer Croc. Všechno padouši, ale jako členové Sebevražedného oddílu jsou to užiteční padouši, kteří plní pro Ameriku ty nejrizikovější a nejnebezpečnější tajné mise – obvykle proti své vůli (dálkově ovládané bomby v mozku dokáží při zvyšování motivace divy!).
Ale nyní se něco změnilo. Tajemná organizace zvaná Národ naverbovala do svých řad velitelku Operační skupiny X Amandu Wallerovou, aby jim pomohla s jejich komplotem vytvořit desítky nových sebevražedných oddílů po celém světě. Jejich cílem není nic menšího než zbavit se jednou pro vždy hrozby, kterou představují všichni metalidé – ať už padouši nebo hrdinové.
Když se původní členové Oddílu dozví o tomto plánu, chopí se jedinečné příležitosti zbavit se všech superhrdinů světa? Anebo se tito nenapravitelní zločinci předvedou jako nečekaní zachránci?

Hvězdný scenárista ROB WILLIAMS (TRINITY, Kingsman: The Red Diamond) a uznávaní kreslíři GUS VAZQUEZ (FLASH), AGUSTIN PADDILA (SMALLVILE SEASON 11) a GIUSEPPE CAFARO (LIGA SPRAVEDLNOSTI VS. SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL) představují "to nejlepší s nejhoršími" v komiksu SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL 5: ZBAV SE SVÝCH MILÁČKŮ, který obsahuje čísla 21–25 této neskutečné série.

Dodatkové informace

Počet stran: 128
Formát: 175 × 265 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Svět: Komiksové komplety a figurky
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC , Sebevražedný oddíl
Žánry: Znovuzrození hrdinů DC, Superhrdinské
Scénář: Rob Williams
Kresba: Juan Ferreyra, Giuseppe Cafaro, Gus Vazquez, Agustin Padilla
Autor obálky: Eddy Barrows, Eber Ferreira, Adriano Lucas
Barvy: HI-FI, Adriano Lucas
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: červenec 2020  |  EAN: 9788075953551  |  Vydání: první