Psanec: grafický román

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Po příliš dlouhé nepřítomnosti se Jamie Fraser vrací domů do Skotska – návrat se však neobejde bez velkých obav. Přestože jeho milovaný kmotr Murtagh slíbil Jamieho rodičům, že se o jejich impulzivního synka postará, splnit tento slib nebude jednoduché. Na hlavu mladého vyhnance je již vypsána tučná odměna, a to zásluhou kapitána Jacka Randalla, sadistického britského důstojníka, s nímž Jamie v minulosti zkřížil cestu i meč. U dvora významného klanu MacKenzieů je Jamie naopak figurkou v mocenském boji mezi svými dvěma strýci: stárnoucím náčelníkem Columem, jenž si žádá synovcovu loajalitu – nebo jeho život – a Dougalem, válečným náčelníkem klanu MacKenzieů, který by Jamieho raději sťal, než aby mu dovolil stát se Columovým dědicem.
A pak je tu Claire Randallová – záhadná, svéhlavá kráska, která se objeví v Jamieho životě a rozvíří jeho soucit... a jeho chtíč.
Jamieho srdce ho táhne ke Claire, avšak Murtagh je přesvědčený, že dívku sem poslali Staří a kapitán Randall ji označí za špiónku. Claire zcela zjevně něco skrývá, přestože Jamie nedokáže uvěřit, že by pro něj mohla představovat nějaké nebezpečí. I tak ale ví, že je zmítána mezi dvěma volbami – životem po jeho boku a něčím tajemným, kvůli čemu se v myšlenkách často ocitá jinde.
Vstupte do poutavého, vášnivého a napínavého světa Vyhnanství a vychutnejte si mimořádnou vypravěčskou magii Diany Gabaldon.

Dodatkové informace

Počet stran: 224
Formát: 165 × 205 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Omega
Žánry: Fantasy a sci-fi, Erotické, Akční a dobrodružné
Scénář: Diana Gabaldon
Kresba: Hoang Nguyen
Autor obálky: Hoang Nguyen
Překlad: Blanka Chocová
Redakce: Josef Szeliga
Lettering: Pavel Tůma

Rok a měsíc vydání: říjen 2020  |  ISBN: 9788075855046  |  Vydání: první