Showman Killer (brož.) (Mistrovská díla evropského komiksu)

Základní cena: 569 Kč
Vaše cena s DPH: 512 Kč

Skladem

-10%

Popis

Trochu metabaron, hodně psychopat – Showman Killer, nový antihrdina jodoversa! Nájemný zabiják bez srdce, bez emocí, schopný zlikvidovat kohokoliv, pokud mu za to dobře zaplatíte. Miluje pouze peníze, není věrný nikomu… jenže najednou se ocitá ve víru galaktického dění, kdy musí ochraňovat malé dítě a celý vesmír! A to bez zvláštního příplatku!
Showman Killer je velkolepý a uzavřený akční sci-fi příběh z pera Alejandra Jodorowského. Svým stylem připomíná příběhy z Kasty metabaronů, jen je tady vidět větší hraní si s žánrem. I když je hrdina mocný, nelítostný a vybavený nadlidskými schopnostmi, jeho povahové slabosti vnášejí do příběhu u Jodorowského ne zas tak často vídaný humor. Nadhled prostupuje celým příběhem, jenž se nevyhýbá ironii, satiře, ani čistě komediálním scénám. Autor si dělá legraci z církve, ze současné civilizace, ale hlavně sám ze sebe, ze svých nadlidských postav a stylu.
Ten jen podtrhuje Nicolas Fructus, který se tady mohl opravdu vyřádit a užít si jak monumentální bojové scény, tak dialogy, vtipy či utrpení, které hrdina prožívá, když musí utrácet své pracně nastřádané peníze.
V této knize najdete všechny tři původní díly: Hrdina bez srdce, Zlaté dítě a Neviditelná žena.

Dodatkové informace

Počet stran: 168
Formát: 190 × 260 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Mistrovská díla evropského komiksu
Pravidelná série: Mistrovská díla evropského komiksu
Žánr: Historické
Scénář: Alejandro Jodorowsky
Kresba: Nicolas Fructus
Překlad: Richard Podaný
Redakce: Patrik Linhart, Petr Stejskal
Lettering: A. Sarah Tejnická

Rok a měsíc vydání: březen 2021  |  EAN: 9788074499630  |  Vydání: první