Nanits Chronicles

Základní cena: 699 Kč
Vaše cena s DPH: 629 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Nanits Chronicles je originální komiksový příběh z blízké, ale i mnohem vzdálenější budoucnosti, která sleduje osudy tří hrdinů na pozadí mnohem větších událostí formujících zásadně budoucnost planety Země.
2056 – Westernové postapo, kde Harry – ostřílený pistolník ze Scarova gangu – žije ve světě trhaném na kusy smrtící pandemií. Všechno se zkomplikuje v okamžiku, kdy gang cestuje do Santa Fe, aby přivezl cenný náklad. Něco se ale pokazí. Něco se strašně pokazí a Harryho život se obrátí vzhůru nohama.
2177 – Čistokrevné sci-fi, ve kterém je nákaza, jež sužovala svět na planetě Zemi, minulostí díky sloučenině NANITS. Lidstvo povstalo z úpadku a znovu vzkvétá. Z Marsu, který existuje jako svobodná republika nezávislá na Zemi, přilétá delegace, jejíž členkouje i mladá Marťanka Nia. Ta se zaplete do spiknutí, které ohrožuje život nejen jí, ale i osud všech obyvatel planety Země.
2225 – Špinavá cyberpunková detektivka, ve které se do temných zákoutí černého trhu vydává detektiv Frinkle, zlomený muž poháněný hněvem a touhou po pomstě. Jeho jediným cílem je ochromení černého trhu a výroby nebezpečné napodobeniny NANITS. Cesta za odhalením toho, kdo za výrobnou napodobeniny stojí, se ukáže jako mnohem nebezpečnější, než se na první pohled zdálo.

Dodatkové informace

Počet stran: 400
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: pevná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Epocha
Žánr: Fantasy a sci-fi
Scénář: Robert Kaločai, Viktor Šauer, Petr Smazal, František Kašpar
Kresba: Brian Terrero, Felipe Arciniegas, Gabriel Ibarra Nuňez, Puste
Barvy: Michael Petrus, Ondřej Hrdina, Daniel Rosa Durán
Lettering: Miloš Mitáček

Rok a měsíc vydání: červen 2021  |  EAN: 9788027800261  |  Vydání: první