Americká liga spravedlnosti 2: Následky zla

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Skladem

-10%

Popis

DVA PROTI SVĚTU!
Bývali těmi nejmocnějšími stvořeními planety. Nyní jsou vězněni ve světě, který se zbláznil.
Liga spravedlnosti byla smetena z povrchu Země jako pěšáci z šachovnice. Její místo zaujala skupina temných dvojníků, Zločinecký syndikát. Tito nájezdníci z alternativního vesmíru představujícího noční můru našeho světa se postavili do čela armády těch nejhorších pozemských padouchů a vypudili největší superhrdiny do pekla mimo prostor a čas.
Pouze dva z hrdinů, kteří do této pasti upadli, mají na to, aby z ní unikli. Jedním je Martian Manhunter – poslední přeživší zapomenuté mimozemské rasy a nesmírně mocný telepat. Tím druhým je Stargirl – mladičký, radostný idol teenagerů, dívka, která si v sobě potají nese vzpomínky na trýznivou minulost.
V Americké lize spravedlnosti jsou sice kolegy, ale jinak by už tihle dva snad ani nemohli být různější. Přesto teď osud světa záleží na tom, jestli dokážou odsunout stranou bolestnou minulost a spolupracovat... nebo společně zemřou...

Kniha AMERICKÁ LIGA SPRAVEDLNOSTI: NÁSLEDKY ZLA (shrnující sešity č. 8–14) doplňuje devastující události příběhu VĚČNÉ ZLO a odhaluje šokující osudy největších ochránců Země. Scenárista MATT KINDT, nominovaný na Eisnerovu cenu, spojil své síly s ligou hvězdných kreslířů, mezi kterými jsou i DOUG MAHNKE, TOM DERENICK, EDDY BARROWS a R. B. SILVA, a společně nám představují nonstop zápas o přežití dvou nepravděpodobných zachránců světa!

Dodatkové informace

Počet stran: 184
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi
Tisk: barevný

Vydavatel: BB Art
Scénář: Matt Kindt
Kresba: Doug Mahnke, Eddy Barrows, Tom Derenick, Christian Alamy, Marc Deering, Eber Ferreira, Keith Champagne, Vicente Cifuentes, Diogenes Neves, Ruy Jose, R. B. Silva, Allen Martinez, Tom Nguyen
Autor obálky: Ken Lashley, Gabe Eltaeb
Barvy: Gabe Eltaeb, HI-FI
Překlad: Ľudovít Plata
Redakce: Pavel Kořínek, Mirka Jarotková
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: září 2021  |  EAN: 9788075954619  |  Vydání: první