Perverzní páprda

Základní cena: 349 Kč
Vaše cena s DPH: 314 Kč

Skladem

-10%

Popis

Ty jeden/jedna úchyláku/úchylačko!

Kdepak, nemusíte se ohlížet přes rameno, to mluvíme opravdu na vás! Na vás, kteří jste se nechali navnadit nemravným názvem tohoto svěžího dílka, na vás, kteří jste po něm chmátli, hltavě, s oroseným čelem, třesoucíma se rukama a slinou v koutku úst… Na vás, kteří jste nepochybovali, že uvnitř najdete orgie nemravnosti, chlípnosti a prostopášnosti, do kterých se budete moct bez uzardění ponořit! A víte vy co? Nemusíte se vůbec stydět, protože jste se trefili!
Až na to, že ta slinotvorná zhýralost bude jen plodem vaší fantazie zavlečené do šíleného blouznění neodolatelnou kresbou velikého Gotliba, krále ledového a rafinovaného humoru. Takže se na postaršího protagonistu nezlobte. Vždyť jsme všichni/všechny tak trochu perverzní páprdové/páprdy.
 
Komiks Perverzní páprda vychází k pětadvacátým narozeninám Nakladatelství CREW. Vydavatelé tak vzdávají čest své zvrácené minulosti, neboť tenhle komiks se objevoval v prvních číslech magazínu CREW... a teď si ho čtenáři konečně mohou přečíst v kompletní podobě!

Dodatkové informace

Počet stran: 64
Formát: 233 × 310 mm
Vazba: pevná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Perverzní páprda
Žánr: Humorné
Scénář: Gotlib
Kresba: Gotlib
Redakce: Jolana Tichá
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: červen 2022  |  EAN: 9788076791985  |  Vydání: první