Avengers 7: Khonshuova éra

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Skladem

-10%

Popis

OD ÚSVITU DĚJIN... PO KONEC SVĚTA?

Tony Stark, uvězněný v ledové jeskyni v hluboké minulosti, přišel o většinu své zbroje a taky o část rozumu. Až slunce dnes večer zapadne a opět přijde ďábel, ztratí Iron Man zbytek svojí duše? V přítomnosti se mezitím nejmocnější zloduchové země sjednocují proti společné hrozbě: Avengers! Zatímco však tým čelí povstání padouchů, jaké svět ještě nezažil, zaútočí na něj jeden z jejich spojenců! Mumie vstávají z hrobů. Tajné armády pochodují v měsíčním světle od K’un-lunu přes Wakandu až po Greenwich Village. Temný bůh zaútočí na Asgard. A Moon Knight se zcela vymyká kontrole! A tak započíná Khonshuova éra. A pád Avengers.
 
Obsahuje sešity AVENGERS (2018) č. 31–38 autorů Jasona Aarona, Eda McGuinnesse, Francesca Manny, Javiera Garróna, Gerarda Zaffina, Geralda Borgese, Szymona Kudranskiho, Jana Bazalduy, Roberta Gilla, Mattii de Iulise, Marka Moralese, Jasona Keitha a Rachelle Rosenbergové.

Dodatkové informace

Počet stran: 184
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Avengers
Pravidelná série: Avengers
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: Jason Aaron
Kresba: Ed McGuinness, Szymon Kudranski, Geraldo Borges, Gerardo Zaffino, Francesco Manna, Robert Gill, Jan Bazaldua, Mattia de Iulis, Javier Garrón
Barvy: Jason Keith, Rachelle Rosenbergová, Mattia de Iulis
Ink: Mark Morales
Překlad: Filip Drlík
Redakce: Andrea Nekvapilová
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: červen 2022  |  EAN: 9788076791992  |  Vydání: první