2000 CREW (limitovaná obálka - Swimming in Blood)

Základní cena: 789 Kč
Vaše cena s DPH: 710 Kč

Skladem

-10%

Popis

CREW slaví 25 let!
A k výročí dává sobě i svým čtenářům dárek! Nové vydání kultovních příběhů, které vycházely v úplně prvních číslech původního magazínu CREW!

K začátkům magazín CREW neodmyslitelně patří komiksy z 2000 AD. Soudce Dredd, Sláine, Sinister a Dexter... ti pomáhali otevřít českým čtenářům cestu k dospělejším komiksům. A teď přichází ty nejlepší příběhy z prvních, už dávno vyprodaných čísel!

Nelítostný soudce Dredd bude bojovat nejen s mumií, ale i se Santa Clausem a velmi specifickým kouzelníkem. Nájemní zabijáci Sinister a Dexter vám pomůžou procvičit si praktická slovíčka, Misionář bude šířit víru (a smrt) na nehostinných pláních postapokalyptického světa... a dorazí i vatikánský likvidátor monster, homosexuální upír Devlin Waugh, aby si zaplaval v krvi! Ne, od 2000 AD prostě nemůžete čekat obvyklé postavy. Ovšem můžete si být jisti, že se na nich bude podílet komiksový výkvět: Simon Bisley, Dan Abnett, Frank Quitely, John Wagner, Sean Phillips, Grant Morrison, Mark Millar či Dermot Power. 

Kniha je seznámením s tím nejlepším z magazínu, který ovlivnil celý svět... a z magazínu, který ovlivnil Českou republiku. 2000 AD a CREW opět spolu, v jedné výpravné knize!

Všechno nejlepší k našim narozeninám!

Dodatkové informace

Počet stran: 184
Formát: 233 × 310 mm
Vazba: pevná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: 2000 CREW
Žánry: Superhrdinské, Fantasy a sci-fi
Scénář: Mark Millar, John Smith, Alan Grant, Grant Morrison, John Wagner
Kresba: Sean Phillips, Dermot Power, Simon Bisley
Překlad: Petr Litoš, Jiří Pavlovský, František Fuka, Šimon Španihel

Rok a měsíc vydání: červen 2022  |  EAN: 9788076791978  |  Vydání: první