Mýty 20: Kamelot

Základní cena: 749 Kč
Vaše cena s DPH: 674 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

JAK SE DO LESA VOLÁ, TAK SE Z NĚJ OZÝVÁ.
 
Největší hrdina Mýtova, Velký zlý vlk, je mrtvý. Jeho manželka Sněhurka bodla Wolfiho hanebného vraha do srdce. A jedno z jejich dětí je teď novým Severákem, s veškerou mocí a povinnostmi, které bohu náleží.
Ano, pro obyvatele Mýtova začíná nové a podivné období. A to je ta nejvhodnější chvíle oprášit staromódní styl krále Artuše! Sněhurčina sestra Růženka, která je nyní avatarem Naděje, je přesvědčená, že hrstka rytířů v zářivých zbrojích je přesně to, co teď nesčetné mytické světy potřebují. Buduje proto nový Kamelot, z popela toho starého, a potřebuje k tomu pár (tisíc) dobrých hrdinů. Aby se však mohla stát moderní legendou, bude muset Růženka použít síly, o kterých ani nevěděla, že jimi vládne – a stvořit si nepřátele, které nebude schopná porazit. Protože kdykoliv a kdekoliv se objeví Kamelot, nese s sebou zároveň semínka své vlastní zkázy...

 Taste meče a přísahejte věrnost knize Mýty: Kamelot, obsahující sešity 130–140 série Mýty, které pro vás vytvořili Bill Willingham, Mark Buckingham, Steve Leialoha a celá plejáda dalších tvůrců od kulatého stolu talentů.

Dodatkové informace

Počet stran: 256
Formát: 166 × 250 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Mýty
Pravidelná série: Mýty
Žánr: Fantasy a sci-fi
Scénář: Bill Willingham
Kresba: Mark Buckingham, Steve Leialoha, Russ Braun, Andrew Pepoy, Barry Kitson, Gary Erskine
Autor obálky: Daniel Dos Santos
Barvy: Lee Loughridge
Překlad: Ľudovít Plata
Redakce: Patrik Linhart, Petr Stejskal
Lettering: Netopejr

Rok a měsíc vydání: březen 2023  |  EAN: 9788076792586  |  Vydání: první