Supro: Hrdinové na dluh

Základní cena: 449 Kč
Vaše cena s DPH: 404 Kč

Skladem

-10%

Popis

Co byste udělali proto, abyste se stali superhrdiny? Ve světě Supro™ nemusíte za superschopnost zaplatit pádem do radioaktivního odpadu, traumatickou ztrátou rodiny ani přiletět z jiné planety. Stačí… zaplatit. Nemáte na to? Nevadí! Náš asistenční program nabízí celou škálu výhodných půjček!
 
O superhrdinském životě sní i Ida, o to víc, že už jednu šanci promarnila. Její přítelkyně Evelína mezitím po boku svého dvojčete Thea sklízí slávu a úspěch. Jejich životy by snad ani nemohly být rozdílnější. Když se začnou kupit podivné náhody, které Idu málem stojí život, nechce se jí věřit, že by šlo o součást promyšleného plánu. Kdo by vydělal na odstranění někoho tak nepodstatného, tak ne-suprového, jako je ona?
 
Supro™: Hrdinové na dluh je satirický pohled na svět superhrdinů, který spojuje společenskou kritiku s romantickým dramatem a napínavým thrillerem. Za tímto skvělým dílem z žánru young adult stojí osvědčení tvůrci Štěpánka Jislová (Bez vlasů, Milada Horáková), Viktor Svoboda (Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství) a Martina Fischmeister (La Loba).

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 182 × 258 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Supro
Pravidelná série: Supro
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné, Young adult
Scénář: Štěpánka Jislová
Kresba: Viktor Svoboda
Barvy: Martina Fischmeister
Redakce: Jiří Pavlovský
Lettering: Viktor Svoboda, Jiří Hrbek

Rok a měsíc vydání: květen 2023  |  EAN: 9788076792609  |  Vydání: první