Základní cena: 849 Kč
Vaše cena s DPH: 764 Kč

Skladem

-10%

Popis

Seznamte se s Brásem de Olivou Domingosem. Tento zázračný syn světoznámého brazilského spisovatele tráví dny sepisováním nekrologů jiných lidí a po nocích sní, že se sám stane slavným autorem – že zaznamená příběhy jiných lidí až do konce, i když ten jeho sotva začal.
Jenže až ten život začne, všimne si toho vůbec? Stane se to ve věku 21 let, kdy potká dívku svých snů? Nebo v jedenácti, kdy poprvé nějakou dívku políbí? Nebo mnohem později, když se mu narodí první syn? Nebo o něco dříve, kdy najde jako spisovatel svůj hlas?
Každý den v jeho životě je jako stránka v knize. Odhaluje lidi a věci, díky kterým je Brás tím, kým je: jeho matka a otec, jeho dítě a nejlepší přítel, jeho první láska a jeho životní láska. A jak už to v každém skvělém příběhu bývá, každý den přináší zvraty, které Brás naprosto nečeká...
V knize Každý jeden den vyprávějí bratři Fábio Moon a Gabriel Bá, držitelé Eisnerovy ceny, magický, záhadný a dojemný příběh samotného života. Je to podmanivě lyrická výprava, která prostřednictvím okamžiků ticha klade ty největší otázky.

Dodatkové informace

Počet stran: 272
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: pevná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Každý jeden den
Pravidelná série: Každý jeden den
Žánr: Historické
Scénář: Gabriel Bá, Fábio Moon
Kresba: Gabriel Bá, Fábio Moon
Barvy: Dave Stewart
Překlad: Ľudovít Plata
Redakce: Jolana Tichá
Lettering: Josef Ládek

Rok a měsíc vydání: květen 2023  |  EAN: 9788076793101  |  Vydání: první