Inkognito - Tajné vydání

Základní cena: 990 Kč
Vaše cena s DPH: 891 Kč

Skladem

-10%

Popis

Pořád jsem musel myslet na to, jaké to je, když jste někým, kdo v podstatě existuje na úplně jiné úrovni, někde, kde neplatí vůbec žádná pravidla, kde máte všechnu tu úžasnou moc a sílu… a pak se z vás náhle stane obyčejný člověk. Kancelářský poslíček. S ohledem na to, kým jste býval, by to možná bylo horší než vězení. A ten příběh mě začal opravdu přitahovat, protože jsem si říkal, že když zvolím podobný přístup jako v CRIMINALU, mohu ho zpracovat způsobem, který by v Marvelu nebo DC nebyl možný. Může to být daleko zábavnější.

A tak jsem ho začal psát a zároveň jsem si začal v poznámkovém bloku stavět celý svět. A když jsem dospěl ke konci, měl jsem v bloku tolik nápadů, abych věděl, že jednou budu muset napsat další příběh, a možná ne jeden.

První kniha s názvem INKOGNITO bylo především představení Zacka Overkilla a uvedení do světa kolem něj prostřednictvím jeho příhod v rámci Ochrany svědků. Ale druhá kniha, ŠPATNÝ VLIV, se vypravila na temnější území, tam, kde se dělí dobro a zlo, a odhalila další vrstvy onoho světa.

Dodatkové informace

Počet stran: 368
Formát: 178 × 265 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné, Detektivní
Scénář: Ed Brubaker
Kresba: Sean Phillips
Autor obálky: Sean Phillips
Barvy: Val Staples
Překlad: Štěpán Kopřiva
Redakce: Pavel Kořínek, Mirka Jarotková
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: květen 2023  |  EAN: 9788075956347  |  Vydání: první