Legenda o Lutheru Arkwrightovi

Základní cena: 1200 Kč
Vaše cena s DPH: 1080 Kč

Skladem

-10%

Popis

Dobrodružství Luthera Arkwrighta, jež začalo vycházet roku 1978, je vše­obecně považováno za první britský grafický román. Přelomové experimentální dílo, zvané též „dospělým“ sci-fi, bylo v minulosti opěvováno mnoha umělci včetně Alana Moorea, Neila Gaimana, Jeana Girauda (Moebius) i Michaela Moorcocka a mnohým dalším posloužilo jako zdroj inspirace. Roku 2001 vyšlo jeho pokračování Srdce Impéria. Od té doby se obě publikace dočkaly mnoha nových vydání.

Legenda o Lutheru Arkwrightovi je samostatným příběhem, jenž se odehrává padesát let po událostech v Srdci Impéria. Jedná se o zcela nový příběh, zachovávající kontinuitu s prvními dvěma díly. Arkwright tentokrát čelí silnějšímu protivníkovi a je jím pronásledován křížem krážem mnoha paralelními světy napříč celou řadou utopických i dystopických realit. Ve snaze zachránit lidstvo se tentokrát může spolehnout toliko na svou zkušenost a odhodlání.

Dodatkové informace

Počet stran: 240
Formát: 325 × 245 mm
Vazba: vázaná
Tisk: černobílý

Vydavatel: Comics Centrum
Žánry: Akční a dobrodružné, Fantasy a sci-fi
Scénář: Bryan Talbot
Kresba: Bryan Talbot
Autor obálky: Bryan Talbot
Překlad: Alexandra Niklíčková
Redakce: Milena Vojtková, Václav Dort, Martin Trojan, Ladislav Niklíček, Radek Chaloupka, Tomáš Náprstek, Veronika Černá, Eliška Hanzlíčková
Lettering: Martin Trojan

Rok a měsíc vydání: červen 2023  |  EAN: 9788076521209  |  Vydání: první