Před Strážci: Minutemani / Hedvábný přízrak

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Skladem

-10%

Popis

Kontroverzní a dlouho očekávané „předkračování“ nejlepšího grafického románu je konečně tady: PŘED STRÁŽCI! Celých dvacet let byla minulost dnes již ikonických postav z přelomového komiksu Alana Moora a Dava Gibbonse jen předmětem mnoha spekulací a teorií. Teď ale společnost DC Comics dala dohromady nejtalentovanější tvůrce v komiksové branži, a ti svět STRÁŽCŮ dále rozvinuli. A prvním svazku hrají hlavní roli MINUTEMANI a HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK.

Kritikou oceňovaný nositel Eisnerovy ceny a tvůrce komiksu DC: The New Frontier Darwyn Cooke propůjčil svůj talent MINUTEMANŮM. Tito předchůdci Strážců mají společně bojovat proti světu, který se vymknul z kloubů. Dokážou ale tito hrdinové, kteří pocházejí z úplně jiného prostředí a mají naprosto rozdílný postoj ke zločinu, navzájem spolupracovat? Anebo se rozpadnou ještě dříve, než začnou?

HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK je introspektivní pohled na boj význačné členky Strážců s panovačnou superhrdinskou matkou a na její roztěkanou cestu k tomu, aby se stala Hedvábným přízrakem. I díky nádherné kresbě spoluscenáristky a malířky Amandy Connerové (Power Girl, The Pro) nabízí komiks HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK jiný pohled na svět PŘED STRÁŽCI.

V této knize najdete sebrané komiksy PŘED STRÁŽCI: MINUTEMANI č. 1-6 a PŘED STRÁŽCI: HEDVÁBNÝ PŘÍZRAK č. 1-4.

Dodatkové informace

Počet stran: 288
Formát: 172 × 259 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Svět: DC a Vertigo
Pravidelná série: Před Strážci
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Darwyn Cooke, Amanda Connerová
Kresba: Darwyn Cooke, Amanda Connerová
Autor obálky: Darwyn Cooke, Amanda Connerová, Paul Mounts, Phil Note
Překlad: Viktor Janiš

Rok a měsíc vydání: říjen 2021  |  EAN: 9788075955074  |  Vydání: druhé