Batman: Kruh násilí

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Není čeho se bát… jen samotného pána strachu.

Rozsévat strach do srdcí zločinců, to batman ovládá na výbornou. Nyní se ale ve stínech Gotham City ukrývá kdosi ještě strašlivější. Někdo, kdo unáší děti a provádí na nich hrůzyplné pokusy, po nichž zůstávají jako tělo bez duše. Temný rytíř musí vypátrat nejděsivějšího ze svých nepřátel, Scarecrowa.
Na této cestě se bude muset utkat s ještě hrozivějším protivníkem – se sebou samým a se svou temnou minulostí. Co všechno je Bruce Wayne ochoten obětovat, aby své město zachránil před dosud nejničivějším útokem? Podaří se mu odhalit tajemství Scarecrowovy minulosti a zastavit tak neúprosný koloběh násilí?
K tomu podnikneme cestu zpět časem do dob, než se Bruce Wayne stal Batmanem. Spolu s ním budeme pátrat po tom, kdo mu zabil rodiče, po muži jménem Joe Chill.

V tomto svazku spojili své síly výtvarník DAVID FINCH (LIGA SPRAVEDLNOSTI) a spisovatel GREGG HURWITZ (Spálená země, Věž) a vytvořili další hrůzyplný příběh z nové řady nakladatelství DC The New 52 Universe. Bonusem je i odhalení záhadné totožnosti toho, kdo Bruci Waynovi zavraždil rodiče. Svazek obsahuje původní sešitová vydání č. 0 a 10 – 15.

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 171 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: BB/art
Svět: Batman
Pravidelná série/cyklus: Temný rytíř
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: David Finch
Kresba: Gregg Hurwitz
Autor obálky: David Finch, Richard Friend, Jeromy Cox
Překlad: Petr Zenkl

Rok a měsíc vydání: leden 2014