Batman 6: Hřbitovní směna (váz.)

Základní cena: 799 Kč
Vaše cena s DPH: 719 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

JE TEMNÝM RYTÍŘEM. A KAŽDÝ RYTÍŘ MUSÍ VYBOJOVAT MNOHO BITEV.

Každý den přináší nová nebezpečí. Každá moc způsobí nové noční můry. Staří přátelé umírají, noví nastupují místo nich. Známí nepřátelé se navracejí o poznání silnější a hnáni palčivější zlobou. Válka Temného rytíře o duši zmučeného Gothamu v plné síle běsní dál.

Čeká ho cesta z věznice Blackgate do Arkhamova ústavu. Střetne se s Clayfacem i Catwoman. Vystoupá k nebi se Supermanem a padne do hlubin truchlení za Robina. Stane se inspirací nových bojovníků v nekončícím zápase proti zlu - a znovu si připomene své vlastní začátky v dobách šíleného Roku nula.

Nic z toho však Temného rytíře nezlomí. Vzbuzuje hrůzu. Přináší naději. Předvádí silám dobra i zla, že Batman není pouhým člověkem. Batman je ideálem. A ideály jsou věčné...

Scott Snyder a Greg Capullo vzbudili svým pojetím Batmana v komiksovém světě absolutní nadšení - ať už šlo o SOVÍ TRIBUNÁL, SMRT RODINY nebo ROK NULA. Nyní si poprvé můžete přečíst i samostatně stojící příběhy, které se odehrávaly mezitím. Budete svědky Batmanova truchlení za mrtvého syna, infiltrace Arkhamova ústavu a pátrání po sériovém vrahovi. Události, které se odehrávají v časovém rozmezí od ROKU NULA až po BATMAN ETERNAL, působivě prohlubují a obohacují svět jedné z nejoblíbenějších komiksových sérií současnosti.

K SNYDEROVI a CAPULLOVI se tentokrát připojí i hvězdný výběr hostů, například ANDY KUBERT, ALEX MALEEV, ANDY CLARK, DUSTIN NGUYEN, WES CRAIG, MATTEO SCALERA, JAMES TYNION IV a MARGUERITE BENNETTOVÁ! Toto souborné vydání obsahuje komiksy BATMAN č. 0, 18-20, 34 a BATMAN ANNUAL č. 2.

Dodatkové informace

Počet stran: 224
Formát: 170 × 258 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: CREW
Svět: Batman
Pravidelná série/cyklus: Batman od Scotta Snydera , Rok nula / Batman od Scotta Snydera
Žánry: Akční a dobrodružné , Superhrdinské
Scénář: Scott Snyder , James Tynion IV , Gerry Duggan , Marguerite Bennettová
Kresba: Alex Maleev , Andy Kubert , Greg Capullo , Andy Clarke , Derek Fridolfs , Sandu Florea , Jonathan Glapion , Dustin Nguyen , Danny Miki , Wes Craig , Matteo Scalera , Sandra Hopeová , Craig Yeung , Drew Geraci , Jack Purcell , Marc Deering
Autor obálky: Greg Capullo , Fco Plascencia
Překlad: Martin D. Antonín

Rok a měsíc vydání: listopad 2016  |  ISBN: 9788074494048  |  Vydání: první