Batman 6: Hřbitovní směna (váz.)

Základní cena: 799 Kč
Vaše cena s DPH: 719 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

JE TEMNÝM RYTÍŘEM. A KAŽDÝ RYTÍŘ MUSÍ VYBOJOVAT MNOHO BITEV.

Každý den přináší nová nebezpečí. Každá moc způsobí nové noční můry. Staří přátelé umírají, noví nastupují místo nich. Známí nepřátelé se navracejí o poznání silnější a hnáni palčivější zlobou. Válka Temného rytíře o duši zmučeného Gothamu v plné síle běsní dál.

Čeká ho cesta z věznice Blackgate do Arkhamova ústavu. Střetne se s Clayfacem i Catwoman. Vystoupá k nebi se Supermanem a padne do hlubin truchlení za Robina. Stane se inspirací nových bojovníků v nekončícím zápase proti zlu - a znovu si připomene své vlastní začátky v dobách šíleného Roku nula.

Nic z toho však Temného rytíře nezlomí. Vzbuzuje hrůzu. Přináší naději. Předvádí silám dobra i zla, že Batman není pouhým člověkem. Batman je ideálem. A ideály jsou věčné...

Scott Snyder a Greg Capullo vzbudili svým pojetím Batmana v komiksovém světě absolutní nadšení - ať už šlo o SOVÍ TRIBUNÁL, SMRT RODINY nebo ROK NULA. Nyní si poprvé můžete přečíst i samostatně stojící příběhy, které se odehrávaly mezitím. Budete svědky Batmanova truchlení za mrtvého syna, infiltrace Arkhamova ústavu a pátrání po sériovém vrahovi. Události, které se odehrávají v časovém rozmezí od ROKU NULA až po BATMAN ETERNAL, působivě prohlubují a obohacují svět jedné z nejoblíbenějších komiksových sérií současnosti.

K SNYDEROVI a CAPULLOVI se tentokrát připojí i hvězdný výběr hostů, například ANDY KUBERT, ALEX MALEEV, ANDY CLARK, DUSTIN NGUYEN, WES CRAIG, MATTEO SCALERA, JAMES TYNION IV a MARGUERITE BENNETTOVÁ! Toto souborné vydání obsahuje komiksy BATMAN č. 0, 18-20, 34 a BATMAN ANNUAL č. 2.

Dodatkové informace

Počet stran: 224
Formát: 170 × 258 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Batman
Pravidelná série/cyklus: Batman od Scotta Snydera , Rok nula / Batman od Scotta Snydera
Žánry: Akční a dobrodružné, Superhrdinské
Scénář: Marguerite Bennettová, Scott Snyder, Gerry Duggan, James Tynion IV
Kresba: Marc Deering, Craig Yeung, Sandra Hopeová, Danny Miki, Jack Purcell, Drew Geraci, Andy Kubert, Sandu Florea, Greg Capullo, Jonathan Glapion, Dustin Nguyen, Andy Clarke, Derek Fridolfs, Matteo Scalera, Wes Craig, Alex Maleev
Autor obálky: Fco Plascencia, Greg Capullo
Překlad: Martin D. Antonín

Rok a měsíc vydání: listopad 2016  |  ISBN: 9788074494048  |  Vydání: první