Vaše cena s DPH: 249 Kč

Není skladem

Série dokončena

Popis

PŘILÉTÁ FALCON
VÍTĚZOVÉ A PORAŽENÍ

Sam Wilson - hrdina nejvyššího kalibru a první Afroameričan v kostýmu na stránkách Marvelu. Vyrůstal v New Yorku, na ulicích Harlemu... a až náhodné střetnutí s Captainem Amerikou vyslalo tehdy pouhého řadového gangstera na cestu k vykoupení a vzestupu mezi nejmocnější hrdiny světa.
Tato sbírka z řady Nejmocnější hrdinové Marvelu zahrnuje Falconův ikonický debut na komiksových stránkách a kritiky vychvalovanou minisérii z osmdesátých let, která vám představí okřídleného člena Avengers v období, kdy jeho hvěza v marvelovském pantheonu zářila nejjasněji.
Obsahuje Captain America č. 117-119 a Falcon č. 1-4.

Nová kolekce grafických románů startuje už i u nás. Nejikoničtější postavy Marvelu shromážděné v jedné úžasné sbírce! Přichází NEJMOCNĚJŠÍ HRDINOVÉ MARVELU!

Nepostradatelný průvodce nejmocnějšími superhrdiny Marvelu... Zjistěte všechno, co jen zjistil lze, v této encyklopedické sbírce grafických románů. Nejdůležitější okamžiky vašich oblíbených marvelovských hrdinů, včetně jejich prvních výskytů, profilů postav, jejich historie a mnoho dalšího...

V každém čísle najdete bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, profily tvůrců a další.
V dalších dílech se můžete těšit na hrdiny jako jsou Spider-man, Hulk, Iron man, Thor, Captain America, X-men, Silver Surfer, Wolverine, Black panther, Captain Britain, Ghost Rider, Iron Fist, Doctor Strange a mnozí další.
A jak už jsme zvyklí z UKK, hřbet každé knihy obsahuje kousek malby předního marvelovského kreslíře Adi Granova!

Dodatkové informace

Počet stran: 180
Formát: 176 × 266 mm
Vazba: vázaná

Vydavatel: Hachette
Svět: Marvel
Pravidelná série: Nejmocnější hrdinové Marvelu, Falcon
Žánr: Nejmocnější hrdinové Marvelu
Scénář: Stan Lee, Jim Owsley
Kresba: Paul Smith, Gene Colan, Mark Bright
Autor obálky: Ivan Reis
Překlad: Viktor Páč

Rok a měsíc vydání: duben 2017