Americká liga spravedlnosti

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Není skladem

-10%
Série dokončena

Popis

Superman. Batman.
Wonder Woman. 
Green Lantern. Flash. 
Aquaman. Cyborg. 

Společně tvoří Ligu spravedlnosti, nejslavnější hrdinský tým světa. Už bezpočtukrát zachránili Zemi, ale pokud by se někdy postavili proti lidstvu, nezbýval by nikdo, kdo by je mohl zastavit. Agenti A.R.G.U.S. Amanda Wallerová a Steve Trevor sestavují řešení pro případ nouze: Americkou ligu spravedlnosti. 

Martian Manhunter. 
Catwoman. Hawkman. 
Green Arrow. Vibe. 
Katana. Stargirl. 
Green Lantern Simon Baz. 

Pár jich ještě nemá dost zkušeností. Na další není spoleh. Někteří z nich jsou vyložení kriminálníci. Veřejnosti jsou tito hrdinové představeni jako národní obrana Spojených států proti superpadouchům, avšak skutečným smyslem jejich existence, o němž sami nemají ani ponětí, je porazit právě ty hrdiny, jejichž týmové jméno přebrali za vlastní. 
Ale na obzoru rostou mnohem naléhavější hrozby. Kdosi založil tajný spolek superpadouchů. Pokud se nejnebezpečnější hrdinové světa nenaučí postupovat s opatrností, již si jejich poslání žádá, jen těžko přežijí tak dlouho, aby převzali pochodeň od těch nejlepších…

V knize AMERICKÁ LIGA SPRAVEDLNOSTI: NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ HRDINOVÉ SVĚTA (obsahuje čísla 1–7) představuje hvězdný tvůrčí tým scenáristy GEOFFA JOHNSE (LIGA SPRAVEDLNOSTI) a kreslířů DAVIDA FINCHE (BATMAN: THE DARK KNIGHT) a BRETTA BOOTHA (TEEN TITANS) vzrušující, dechberoucí zrod nového superhrdinského týmu!

Toto je část příběhu, jejíž další díly najdete v komiksech Liga Spravedlnosti: Síť a chystané Ligy Spravedlnosti: Válka velké trojky (jaro-podzim 2018).

Dodatkové informace

Počet stran: 224
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: BB/art
Pravidelná série: Liga spravedlnosti
Scénář: Jeff Lemire, Geof Johns, Matt Kindt
Kresba: David Finch, Brett Booth, Doug Mahnke
Autor obálky: David Finch
Překlad: Martin Antonín

Rok a měsíc vydání: říjen 2017