All Star Western 3: Černý diamant

Základní cena: 499 Kč
Vaše cena s DPH: 449 Kč

Skladem

-10%

Popis

Do Gothamu přichází šílenství… a hned za ním Jonah Hex!

Slavný lovec lidí Jonah Hex se nechal najmout, aby nalezl ztracený vzorec propašovaný ze Skotska do Gothamu. Má to jen jeden háček: zmíněná receptura pochází z laboratoře vyšinutého vědce doktora Henryho Jekylla a kdosi je pevně rozhodnutý s její pomocí rozpoutat v ulicích peklo!
Zločinnost v Gothamu prudce stoupá a Hex brzy seznává, že čelí mnohem závažnějšímu problému – jakmile se někde objeví doktor Jekyll, zanedlouho se zjeví i pan Hyde. A jakmile se Hyde zmocní karbonátu, černého diamantu, který je skutečným zdrojem jeho síly, dokáže bezbranný Gotham zachránit jedině Hex. Tentokrát by však i nejproslulejší lovec lidí na světě mohl narazit na netvora, s nímž si neporadí!

Renomovaní scenáristé JIMMY PALMIOTTI a JUSTIN GRAY (POWER GIRL) spolu s výtvarníkem MORITATEM (THE SPIRIT) postavili Jonaha Hexe tváří v tvář jedné z nejstrašlivějších literárních zrůd. Dočkáte se i příběhů o původu Hexe a zcela nového hrdiny Tomahawka! Toto souborné vydání obsahuje komiksy ALL STAR WESTERN FEATURING JONAH HEX 0 a č. 13–16.

Dodatkové informace

Počet stran: 176
Formát: 171 × 256 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi

Vydavatel: BB/art
Pravidelná série: All Star Western
Žánr: Westernové
Scénář: Justin Gray, Jimmy Palmiotti
Kresba: Moritat, Phil Winslade
Autor obálky: Ariel Olivetti
Překlad: Martin D. Antonín

Rok a měsíc vydání: duben 2018