Liga spravedlnosti: Válka velké trojky

Základní cena: 699 Kč
Vaše cena s DPH: 629 Kč

Není skladem

-10%
Série dokončena

Popis

Před dávnými časy narazila jedna nevinná žena na zlověstný artefakt: skříňku ve tvaru lebky. Otevřela ji… a vypustila do světa sedm smrtelných hříchů.
O tisíce let později se světem začne plížit zlo – a do cesty se mu postaví armáda hrdinů. Nejmocnější z těchto hrdinů se shromáždí ve třech týmech, z nichž každý nese ve svém názvu slova „liga spravedlnosti“. Každý z těchto týmů má vlastní metody a motivy. Příměří, které mezi nimi panuje, je křehké, ale vydrželo.
Až doteď.
Ve světě se znovu objevila Pandořina skříňka a její vliv, jenž kazí lidi, se šíří jako nemoc. Vůči jejímu zlu není imunní dokonce ani Superman. Její moc může ovládnout pouze někdo s nejčistějším nebo nejtemnějším srdcem. Planetu Zemi prohledává trojice záhadných bytostí a pátrá po tajemstvích skříňky. Mezi třemi týmy složenými z největších hrdinů světa vypukne válka, která má rozhodnout o osudu nebezpečného artefaktu. A v zákulisí zla číhá ještě větší zlo…

Na knize LIGA SPRAVEDLNOSTI: VÁLKA VELKÉ TROJKY se podílela celá armáda největších talentů komiksové branže, včetně takových tvůrců jako Geoff Johns, Jeff Lemire, Ray Fawkes, Ivan Reis, Doug Mahnke či Mikel Janin, aby vyprávěla příběh plný mýtů, magie a moci, jenž navždy změní podobu světa New 52!
Kniha obsahuje kompletní ságu VÁLKA VELKÉ TROJKY, složenou ze sešitů Liga spravedlnosti č. 22–23, Temná liga spravedlnosti č. 22–23, Americká liga spravedlnosti č. 6–7, Pandora č. 1–3, Constantine č. 5, Phantom Stranger č. 11 a The New 52 Free Comic Book Day Special 2012.

Dodatkové informace

Počet stran: 320
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi

Vydavatel: BB/art
Svět: Liga spravedlnosti
Pravidelná série: Liga spravedlnosti, Liga Spravedlnosti New 52
Žánr: Superhrdinské
Scénář: J. M. DeMatteis, Geoff Johns, Jeff Lemire, Ray Fawkes
Kresba: Ivan Reis, Doug Mahnke, Mikel Janín, Daniel Sampere, Renato Guedes, Fernando Blanco
Autor obálky: Jim Lee, Scott Williams, Alex Sinclair
Překlad: Martin D. Antonín, Ľudovít Plata

Rok a měsíc vydání: červen 2018