Znovuzrození hrdinů DC: Liga spravedlnosti versus Sebevražedný oddíl 1

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Není skladem

-10%

Popis

Sebevražedný oddíl zasahuje ze stínů a odvádí práci, které by se superhrdinové nedotkli ani dlouhou tyčí. Jeho členy drží pod krkem svým ocelovým stiskem ředitelka Amanda Wallerová a dosud se jí dařilo svá monstra a maniaky udržet v tajnosti… ale tomu je teď konec. Batman je jim na stopě a ani on, ani Liga spravedlnosti nehodlají existenci něčeho podobného tolerovat. Oddíl musí být rozpuštěn.
Ale zatímco se kladní i záporní hrdinové soustředí jen na své osudové střetnutí, zvrhlý intrikán Maxwell Lord sestavil hrůzné vojsko těch nejvražednějších superpadouchů DC vesmíru a hodlá pobít oba týmy bez rozdílu!

Připravte se na akcí nadupané setkání s těmi největšími komiksovými hrdiny i zločinci, které vám přináší hvězdný tým scenáristů Joshua Williamson, Tim Seeley, Rob Williams a Si Spurrier, jejichž vizi ztvárnili neméně hvězdní výtvarníci Jason Fabok, Tony S. Daniel, Jesus Merino, Riley Rossmo, Christian Duce a další! Obsahuje bonus ke komiksu SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 8 a komiksy SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 9, LIGA SPRAVEDLNOSTI č. 12 a LIGA SPRAVEDLNOSTI VERSUS SEBEVRAŽEDNÝ ODDÍL č. 1–3.

Dodatkové informace

Počet stran: 184
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Svět: Liga spravedlnosti
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC , Liga spravedlnosti vs. Sebevražedný oddíl
Žánry: Superhrdinské, Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Rob Williams, Joshua Williamson, Tim Seeley, Si Spurrier
Kresba: Jesús Merino, Jason Fabok, Tony S. Daniel, Christian Duce, Sandu Florea, Giuseppe Camuncoli, Riley Rossmo, Andy Owens, Francesco Mattina
Překlad: Martin D. Antonín

Rok a měsíc vydání: listopad 2018  |  EAN: 9788075950802  |  Vydání: první