Mýty 16: Supertým

Základní cena: 439 Kč
Vaše cena s DPH: 395 Kč

Skladem

-10%

Popis

TOHLE VYPADÁ JAKO PRÁCE PRO... SUPERMÝTY!
 
Kolem hranic Azylu se plíží zlo! Pan Temný, krmící se strachem a poháněný temnotou, povstal a je ještě mocnější než kdy předtím! Mytické obrany brzy padnou, a pak přijde den zhouby!
Však hleďte, zde přicházejí... M-Meni!
Úžasné Mýty, které shromáždila velká a mocná Ozma, společně s moudrým a na vozík připoutaným Pinocchiem (nemějte obavy, nohy mu fungují – chce jenom dostát své roli), spojí své síly a vytvoří supertým všech supertýmů!
Objeví se tady všechny superhrdinské postavy: Velcí silní chlápci! Hrdinové v úžasných zbrojích! Miniaturní lidé, kteří dokážou vlézt padouchovi do ucha! Taková ta holka, co umí lítat! Dokonce i rošťácký chlupatý antihrdina s drápy: samotný Zlý vlk! Společně přemůžou svůj strach a porazí pana Temného jednou provždy!
Anebo možná všichni během pár vteřin zahynou strašlivou smrtí. Copak si myslíte, že je tohle snad nějaký superhrdinský komiks, nebo co?
 
K superkreativnímu týmu tvořenému Billem Willinghamem, Markem Buckinghamem a Stevem Leialohou se přidávají hostující kreslíři Eric Shanower (Age of Bronze, Ozma of Oz) a Terry Moore (Strangers in Paradise, Echo), aby společně stvořili archetypálně epickou knihu MÝTY: SUPERTÝM, obsahující sešity 101107, naprosto prodchnutou magicko-mytickými móresy!

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 166 × 250 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: DC a Vertigo
Pravidelná série/cyklus: Mýty
Žánr: Fantasy a sci-fi
Scénář: Bill Willingham
Kresba: Mark Buckingham, Richard Friend, Steve Leialoha, Andrew Pepoy, Eric Shanower, Terry Moore
Autor obálky: Joao Ruas
Barvy: Lee Loughridge
Překlad: Ľudovít Plata

Rok a měsíc vydání: květen 2020  |  ISBN: 9788074497650  |  Vydání: první