Znovuzrození hrdinů DC: Green Arrow 4: Město pod hvězdou (klasická obálka)

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

-10%

Popis

Seattle čelí nejhorší sérii krizí, jakou pamatuje. Z nebe padají letadla, obrovské budovy se řítí k zemi a městem se šíří požár. Počet obětí stále stoupá a obyvatel se zmocňuje panika. Ve středu toho všeho je tajemná skupina, která tento chaos vyvolává: Devátý kruh. A mají Green Arrowa přímo na mušce.
Green Arrow zformuje skupinu superhrdinských záchranářů. Pomáhá mu nezdolná Black Canary a bystrozraká Red Arrow. Jenže Seattle je v plamenech.
Může Ollie se svým týmem město zachránit a vyřídit Devátý kruh jednou provždy? Nebo snad Devátý kruh své divoké řádění úspěšně završí a konečně zničí Seattle i Green Arrowa?

Ikonické superduo se znovu setkává a má zlo na mušce, to vše v komiksu GREEN ARROW 4: MĚSTO POD HVĚZDOU! Tento svazek ze série bombastických příběhů Znovuzrození hrdinů DC představuje v sáze smaragdového střelce zlomový okamžik. Přináší vám jej scenárista BENJAMIN PERCY (Teen Titans) a kreslíři JUAN FERREYRA (New Suicide Squad), ELEONORA CARLINIOVÁ (Batgirl) a MIRKA ANDOLFOVÁ (DC Comics: Bombshells). Obsahuje sešity GREEN ARROW č. 18–25.
 

Dodatkové informace

Počet stran: 200
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: BB/art
Svět: Green Arrow
Pravidelná série: Green Arrow , Znovuzrození hrdinů DC
Žánry: Superhrdinské, Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Benjamin Percy
Kresba: Juan Ferreyra, Otto Schmidt, Eleonora Carliniová, Mirka Andolfová
Autor obálky: Juan Ferreyra
Překlad: Changer the Elder

Rok a měsíc vydání: červenec 2019