Znovuzrození hrdinů DC slaví Vánoce

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Skladem

-10%

Popis

Harley Quinn dává vánoční náladě zcela nový rozměr a uvádí zasněžené povídky o Supermanovi, Wonder Woman, Batmanovi, Green Lanternovi, Flashovi a dalších hrdinech – včetně Detektiva Šimpyho a Johna Constantina! Nakonec však Harley přece jen převezme hlavní roli: ve vlastním příběhu, kde musí churavějícího Santa Clausovi vrátit k jeho vánočním povinnostem a zjistí přitom, že Santa nemá pražádný zájem o další jízdu na saních tažených soby!

Dočtete se též, jak se slaví vánoční svátky v Gothamu – vypráví o tom příběhy o Temném rytířovi, mezi nimiž nechybí ani dobrodružství „Pašák“ („Good Boy“ od scenáristy TOMA KINGA a výtvarníka DAVIDA FINCHE), které získalo Eisnerovu cenu – a představuje nové pojetí Batmanova nejlepšího přítele!

Speciálu ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC SLAVÍ VÁNOCE propůjčili svůj hvězdný talent SCOTT SNYDER, JIMMY PALMIOTTI, AMANDA CONNEROVÁ, PAUL DINI, NEAL ADAMS, GENE LUEN YANG, STEVE ORLANDO, JOSEPH MICHAEL LINSNER, IAN CHURCHILL, ANDREA MUTTIOVÁ a mnoho dalších. Pro všechny hodná děvčátka i chlapce je to parádní vánoční balíček, který obsahuje sešity DC REBIRTH HOLIDAY SPECIAL č. 1, HARLEY QUINN č. 10 a BATMAN ANNUAL č. 1!

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná

Vydavatel: BB/art
Svět: Znovuzrození hrdinů DC
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC
Žánr: Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Scott Snyder, Jimmy Palmiotti, Tim Seeley, Amanda Connerová, Ray Fawkes, Heath Corson, Gustavo Duarte, K. Perkinsová
Kresba: Declan Shalvey, Ian Churchill, Gustavo Duarte, Paolo Pantalena
Autor obálky: Jorge Jimenez, Alejandro Sanchez
Barvy: Jordie Bellaireová, Alex Sollazzo, Marcelo Maiolo, Arif Prianto
Překlad: Darek Šmíd
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: říjen 2019  |  EAN: 9788075952813  |  Vydání: první