Liga spravedlnosti 5: Věční hrdinové

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

V PLAMENECH ZLA BUDOU UKOVÁNI NOVÍ HRDINOVÉ...
Ultraman. Owlman. Superwoman. Tito bezohlední nájezdníci ze zpustošeného alternativního vesmíru dovedli tajný spolek našich pozemských superpadouchů k naprosté světové nadvládě. Každý z nich je pokrouceným obrazem jednoho z hrdinů uvržených do vězení, ze kterého není úniku. A každý z nich má vlastní skryté plány.
V tom spočívá jediná naděje Ligy spravedlnosti.
Zatímco tito brutální dobyvatelé válčí s démony vlastní minulosti, Vic Stone – až příliš lidský hrdina, jehož tělo se propojilo s dechberoucí technologií, což mu umožnilo stát se členem Ligy spravedlnosti známým jako Cyborg – musí konat. Protože je jediným členem Ligy, kterému se podařilo uniknout před Syndikátem, má jenom jeden pokus na poražení Sítě, počítačového viru s vlastním vědomím, jenž ukradl Vicovo robotické tělo a převzal kontrolu nad celosvětovou počítačovou sítí.
Cyborg musí vyhledat ty nejméně pravděpodobné hrdiny: Kovové lidi, vrtošivou skupinu androidů, nad kterými je díky jejich osobnostem – a naprosto off-line operačním systémům – doslova nemožné převzít kontrolu.
Jenomže to, co Zločinecký syndikát nedokáže kontrolovat, jednoduše zničí...

Kniha Liga spravedlnosti: Věční hrdinové navazuje na události příběhu Věčné zlo a znovu spojuje hvězdného scenáristu Geoffa Johnse (VĚČNÉ ZLO) se dvěma z jeho nejlepších kreslířských spolupracovníků, Ivanem Reisem (AQUAMAN) a Dougem Mahnkem (GREEN LANTERN). Obsahuje sešity Liga spravedlnosti č. 24–29.

Dodatkové informace

Počet stran: 168
Formát: 170 × 260 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Svět: DC a Vertigo
Pravidelná série/cyklus: Liga spravedlnosti
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Geoff Johns
Kresba: Ivan Reis, Doug Mahnke, Joe Prado, Vicente Cifuentes, Scott Hanna, Oclair Albert, Christian Alamy, Keith Champagne, Eber Ferreira, Rob Hunter, Mark Irvin, Andy Lanning, Jesús Merino
Autor obálky: Ivan Reis, Joe Prado, Rod Reis
Barvy: Rod Reis, Gabe Eltaeb, Tony Avina, Tomeu Morey
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: červen 2020  |  ISBN: 9788075953537  |  Vydání: první