Znovuzrození hrdinů DC: Aquaman 5: Zlomená koruna

Základní cena: 299 Kč
Vaše cena s DPH: 269 Kč

Není skladem

-10%

Popis

V Atlantidě se vzdouvá vlna revoluce!
Aquaman býval králem Atlantidy… ale pak o svou korunu přišel. Získal ji Corum rath. Nyní je Atlantida odříznutá od zbytku světa mocnou a prastarou magickou bariérou zvanou Koruna trnů. Zvenčí jí nikdo nepronikne a uvnitř není úniku před smrtícími poskoky krále Ratha.
Aquaman je součástí hnutí odporu, které hodlá proti Rathovi bojovat. Po boku mu stojí tajemná Delfína a Arthurův někdejší zapřisáhlý nepřítel Vulko. Jedině Aquaman dokáže rozhádané frakce sjednotit, aby mohli všichni společně Ratha svrhnout… ale jen pokud slíbí, že se znovu ujme trůnu. Jenže Arthur přísahal, že to se nestane.
Když se však dozví, že jeho životní lásku Meru stihla podivná kouzelná nemoc, kterou lze vyléčit pouze za hranicemi Atlantidy, stává se z Koruny trnů rozsudek smrti. Teď už Arthura v čele odboje nic nezastaví. Je odhodlaný sesadit Ratha jednou provždy. Koruna musí padnout… a král spolu s ní!

Scenárista DAN ABNETT (TITANS, THE SILENCER) pokračuje epický příběh ZNOVUZROZENÍ HRDINŮ DC, k němuž tentokrát svou vynikající kresbu dodává RICCARDO FEDERICI (BATMAN: THE MUDER MACHINE). Obsahuje sešity č. 31–33 a speciál V SEVŘENÍ KORUNY.

Dodatkové informace

Počet stran: 115
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Svět: Znovuzrození hrdinů DC
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC
Žánr: Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Dan Abnett, Phillip Kennedy Johnson
Kresba: Rick Leonardi, Riccardo Federici, Max Fiumara
Autor obálky: Stjepan Šejić
Barvy: Dave Stewart, Sunny Gho
Překlad: Changer the Elder
Redakce: Pavel Kořínek
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: srpen 2020  |  EAN: 9788075953629  |  Vydání: první