Harley Quinn 6: Pták se zlobí

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

Svatá ďábelská drůbežoto! Utečte!

Harlejky a tučňáci a netopýři – no tak to potěš koště!

Harley Quinn a její banda sígrů z Coney Islandu se museli sakra tvrdě rvát – a obětovat sakra hodně –, aby z princezny všech pohrom udělali nespornou královnu brooklynských ulic. Jenže co si má počít, když se v jejím rajónu zjeví okřídlený predátor a ničemné vodní ptactvo? Nejdřív Harleyini parťáci přijdou s tím, že jim kamaráda unesla létající příšera. Je to netopýr! Je to člověk! Je to člověkopýr! Ale co teprve až do něj drápy zatne… Quinntopýr?! Potom věžáky Velkého jablka do zobáku sevře jeden z nejzlotřilejších zločinců Gothamu, Penguin, a bez boje ho jen tak nepustí. A když se pro svého svrchovaného tučpána vydá Coney Island dobýt armáda Harleyiných starých (ne)přátel z gothamského podsvětí, přestane být už úplně jasné, komu se dá ještě věřit a koho je potřeba jen zbít do němoty.
Podaří se Harley a spol. odrazit velkou brooklynskou invazi a vyrvat město, které přijala za své, Penguinovi z rukou… tedy křídel… nebo pařátů? Však víte, co tím myslíme. Tak už se kruci pusťte do čtení!

Zbrusu nový tvůrčí tým složený ze scénáristy Franka Tieriho (Harley Quinn and Her Gang of Harleys) a kreslířů Inakiho Mirandy (Fairest: From the Pages of Fables) a Mirky Andolfové (DC Comics: Bombshells) hází v příbězích z HARLEY QUINN č. 35–42 naší raplince pod nohy v podstatě kompletní sestavu padouchů z Batmana!

Dodatkové informace

Počet stran: 192
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Svět: Harley Quinn/Sebevražedný oddíl
Pravidelná série: Harley Quinn
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Frank Tieri
Kresba: John Timms, Moritat, Mirka Andolfová, Inaki Miranda, Mauricet, Eleonora Carlini
Autor obálky: Amanda Connerová, Paul Mounts
Barvy: Alex Sinclair, Paul Mounts, Jeremiah Skipper
Ink: John Timms, Moritat, Mirka Andolfová, Inaki Miranda, Mauricet, Eleonora Carlini
Překlad: Alžběta Franková
Redakce: Mirka Jarotková, Martin Kužel
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: říjen 2020  |  EAN: 9788075953681  |  Vydání: první