Wonder Woman 8: Temní bohové

Základní cena: 379 Kč
Vaše cena s DPH: 341 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

KDYŽ BOHOVÉ VÁLČÍ!
Nová horda smrtonosných božstev se vydala na pochod a zanechává za sebou napříč vesmírem stopu zkázy a zmaru. Jsou to Temní bohové, zrození z ohně Temného mnohovesmíru. Jsou na cestě k Zemi, kde se před nimi budou muset všichni sklonit... nebo zemřít.
Ale pouze za předpokladu, že se do toho nevloží Wonder Woman.
Diana se pro porážku těchto nových, děsivých vetřelců nezastaví před ničím. Obrátí se na řecké bohy, kteří jí dali její neuvěřitelné schopnosti, a pak se vydá k samotným hvězdám a pozvedne proti svým protivníkům fialové světlo Star Sapphires.
Na Zemi mezitím nejmocnější hrdinové jeden po druhém podléhají, až hordě zůstane čelit pouze Dianin bratr. Dokáží amazonská princezna a její bratr svrhnout hrůzovládu Temných bohů? Nebo pro Wonder Woman konečně nastane Temná noc?
 
To zjistíte v knize WONDER WOMAN 8: TEMNÍ BOHOVÉ, kde scenárista JAMES ROBINSON (STARMAN) a jeho pantheon kreslířů, STEPHEN SEGOVIA (RED HOOD AND THE OUTLAWS), JESUS MERINO (ACTION COMICS) a další explodují ze stránek strhující události TEMNÉ NOCI: METAL! Obsahuje sešity WONDER WOMAN č. 46-50 a WONDER WOMAN ANNUAL č. 2!

Dodatkové informace

Počet stran: 168
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Komiksové komplety a figurky
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC , Wonder Woman
Žánry: Znovuzrození hrdinů DC, Superhrdinské, Young adult
Scénář: James Robinson
Kresba: Stephen Segovia, Jesús Merino, J. Calafiore, Marc Laming, Frazer Irving, Andy Owens, Emanuela Lupacchinová, Rick Leonardi, Ray McCarthy
Autor obálky: Jenny Frisonová
Barvy: Allen Passalaqua, Chris Sotomayor, Frazer Irving, Romulo Fajardo jr., David Baron
Překlad: Kateřina Tichá
Redakce: Andrea Nekvapilová
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: září 2021  |  EAN: 9788076790056  |  Vydání: první