Sweet Tooth - Mlsoun 1

Základní cena: 949 Kč
Vaše cena s DPH: 854 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

Chlapec a hromotluk
Před sedmi lety se jako lesní požár rozšířila nákaza a zabila miliardy lidí. Jediné děti, které se od té doby rodí, patří k nové rase hybridů člověka a zvířat. Jedním z nich je i Gus, milý chlapec se sklonem k mlsání a jeleními rysy.
Na děti, jako je Gus, je však vypsaná odměna. Když se v jeho odlehlém lesním domově objeví krutí lovci, zachrání Guse záhadný násilník jménem Jepperd. Hromotlucký tulák Gusovi slíbí, že ho odvede do rezervace, bájného bezpečného přístavu pro hybridní děti.
Jak jejich protloukání novým a nebezpečným americkým pohraničím asi dopadne: zkazí Jepperd chlapce, kterého překřtil na „Mlsouna“, nebo se ho Gusovi podaří prostřednictvím svého srdce změnit?
 
MLSOUN se scénářem a kresbou nesmírně talentovaného Jeffa Lemirea je napínavý příběh o přežití v post-apokalyptické Americe – o přátelstvích, navázaných za tragických podmínek, a o lidském dobru a zlu. První ze tří vázaných knih obsahuje původní sešity Sweet Tooth č. 1–12, doplněné o dosud nezveřejněné náčrty a předmluvu od známého herce Michaela Sheena (Underworld, Duel Frost/Nixon, seriál Dobrá znamení).


 

Dodatkové informace

Počet stran: 296
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: vázaná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Sweet Tooth
Pravidelná série: Sweet Tooth
Žánry: Akční a dobrodružné, Fantasy a sci-fi, Znáte ze seriálů
Scénář: Jeff Lemire
Kresba: Jeff Lemire
Překlad: Michael Talián
Redakce: Patrik Linhart, Jiří Pavlovský, Petr Stejskal
Lettering: Tomáš Neubauer

Rok a měsíc vydání: listopad 2021  |  EAN: 9788076790940  |  Vydání: první