Criminal 2: Poslední z nevinných (nové vydání)

Základní cena: 990 Kč
Vaše cena s DPH: 891 Kč

Skladem

-10%

Popis

Jacob Kurtz, kreslíř a bývalý padělatel, muž, který byl kdysi obviněný z vraždy vlastní manželky, a vůbec člověk s problematickou minulostí, se stává zajatcem ve svém vlastním domě – i zajatcem svých vlastních nevysvětlitelných reakcí. Připadá si, jako by se po něm natahovala nejasná, snově průhledná chapadla jeho vlastních dávných činů – a teprve ve chvíli, kdy ho pevně omotají a utáhnou se, Jacob zjistí, jak moc jsou skutečná.
Tracy Lawless, válečný veterán a armádní dezertér, se v minulém CRIMINALu dostal do střetu s šéfem místního podsvětí – a kupodivu se mu povedlo při tom nezemřít. Ale happy end se nekoná: Tracy je totiž nucen odpracovávat si u Sebastiana Hydea dluh svého bratra… a jelikož je rozený Lawless, tak dokonce i taková zdánlivě jednoduchá funkce nemyslícího zabijáka se pro něj postupně stane něčím, čím dokáže zkomplikovat život sobě i všem okolo.
Riley Richards, rodák z malého městečka Brookview, jemuž se díky šikovnému sňatku podařilo vyšplhat po sociálním žebříku mezi bohaté a mocné, vypadá na první pohled jako typický americký slušňák, který dostal všechno, po čem toužil: krásnou ženu, postavení, peníze… Jenže už druhý pohled odhalí, že to s tou krásnou ženou a penězi není tak horké, jak se zdá – a pokud se dopustíme i třetího, ještě pronikavějšího pohledu a podaří se nám proniknout za Rileyho charismatickou fasádu, spatříme, že se za ní plazí věci, které se k typickému americkému slušňákovi nehodí. Ani trochu.

Dodatkové informace

Počet stran: 432
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: pevná s přebalem
Tisk: barevný

Vydavatel: BB Art
Pravidelná série/cyklus: Criminal
Žánry: Detektivní, Horor, zombie, thriller
Scénář: Ed Brubaker, Sean Phillips
Barvy: Dave Stewart, Val Staples
Překlad: Štěpán Kopřiva
Redakce: Jiří Pavlovský
Lettering: Ludmila Nussbergerová

Rok a měsíc vydání: březen 2022  |  ISBN: 9788075070555  |  Vydání: druhé