Základní cena: 429 Kč
Vaše cena s DPH: 386 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

NENÍ JASNÉ, CO JE SEN A CO REALITA… A PŘESTO MUSÍ TEMNÝ RYTÍŘ ČELIT SVÝM NEJNITERNĚJŠÍM STRACHŮM!
 
Co se stane „nejlepšímu detektivovi na světě“, když všechno přestane dávat smysl?
 
Nepřátelé útočí. Přátele jsou v ohrožení. Všude se zjevují strašlivé předzvěsti a děsivá znamení a všechna hlásají jedno a to samé: něco je špatně.
 
Ať už Batman s pomocí své parťačky Catwoman zachraňuje město před profesorem Pygem nebo pronásleduje maskovaného zločince, řítícího se ulicemi nepolevující rychlostí, pokaždé se zdá, že nic není takové, jaké se jeví. Ale jestli je Temný rytíř lapen v jakési nekonečně se opakující smyčce šílenství, jak z toho ven?
 
A jestliže může uniknout jedině tak, že se postaví čelem svému největšímu strachu, dokáže v sobě Temný rytíř nalézt dost vůle, aby to udělal? Nebo zůstane navěky ztracen – zatímco si jeho nepřátelé podmaní Gotham?
 
Eisnerovou cenou oceněný scenárista Tom King (HEROES IN CRISIS) se spojil s hvězdným týmem kreslířů, zahrnujícím Mitche Geradse, jeho kolegu ze série MR. MIRACLE, Amandu Connerovou (HARLEY QUINN), Yanicka Paquetteho (WONDER WOMAN: EARTH ONE), Mikela Janína (GRAYSON) a další, v pokračování jeho úspěšné batmanovské série! Kniha obsahuje sešity č. 61–63 a 66–69.
 

Dodatkové informace

Počet stran: 176
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Batman
Pravidelná série: Znovuzrození hrdinů DC , Batman od Toma Kinga
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné, Znovuzrození hrdinů DC
Scénář: Tom King
Kresba: John Timms, Yanick Paquette, Amanda Connerová, Jorge Fornés, Mikel Janín, Mitch Gerads, Lee Weeks, Travis Moore, Dan Panosian
Autor obálky: Mikel Janín
Barvy: John Timms, Dave Stewart, Mitch Gerads, Paul Mounts, Jordie Bellaireová, Nathan Fairbairn, Lovern Kindzierski, Tamra Bonvillainová
Překlad: Štěpán Kopřiva
Redakce: Andrea Nekvapilová
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: duben 2022  |  EAN: 9788076791589  |  Vydání: první