Green Arrow 7: Smrtící hlas lidu

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

Ve dne vystupuje jako bohatý lidumil, v noci se stává hrůzu nahánějícím strážcem zákona. Ale ať už tenhle hrdina jedná jako Oliver Queen, nebo jako Green Arrow, jeho cílem je vždy obecné blaho.
Ulicemi Seattlu se však prochází nový bojovník se zločinem a roznáší smrt. Ultrabohaté, jako je Oliver Queen, patřící k jednomu procentu těch nejmajetnějších, nemá v lásce. Říká si Občan a zaměřuje se na místní boháče a zkorumpované mocné. A teď si jako svůj další cíl vybral právě Ollieho.
Green Arrow je tak donucen vést válku na dvou frontách: jako Smaragdový střelec musí zachraňovat boháče před Občanem, ať už si to zaslouží, nebo ne, zatímco brání svůj vlastní odkaz jako předseda Queen Industries.
Záda mu kryjí jeho právnička Kate Spencerová a jeho partnerka Black Canary. Ale Liga spravedlnosti, Titáni a Sebevražedný oddíl Amandy Wallerové mu chtějí položit své vlastní otázky. Mezitím se Občan připravuje na soudní proces století: lid versus Oliver Queen. A pokud bude obžalovaný shledán vinným, znamená to pro něj jen jediné: trest smrti…

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Svět: Green Arrow
Pravidelná série: Green Arrow
Scénář: Julie Bensonová, Shawna Bensonová
Kresba: Carmen Carnerová, German Peralta, Javier Fernández
Autor obálky: Alex Maleev
Barvy: John Kalisz, Trish Mulvihillová
Lettering: Pavel Mařata

Rok a měsíc vydání: duben 2022  |  EAN: 9788075955586  |  Vydání: první