Venom 3: Nespoutaný

Základní cena: 389 Kč
Vaše cena s DPH: 350 Kč

Skladem

-10%

Popis

ZLOVĚSTNÉ PŘÍBĚHY Z VENOMOVY PAVUČINY!

Nejdřív se vydáme do minulosti, do dob, kdy Spojené státy válčily ve Vietnamu. Pro jejich vítězství potřebuje Nick Fury nasadit tajnou zbraň. Když však archeologové objeví starodávného tvora, stane se řešením, nebo obživlou noční můrou? Pak se znovu shledáme se starým známým, odporným sociopatem jménem Carnage! Jistě jste si mysleli, že je Cletus Kasady mrtvý – ale sekta, která tohoto šílence uctívá, chce svého padlého boha vzkřísit, a navrátit tak do světa Marvelu jeho šílenství! S Eddiem Brockem se zase vydáme na cestu do San Franciska – ale tentokrát z pohledu jeho zvířecí „polovičky“! A co Andi Bentonová, bývalá hostitelka symbionta, dříve známá jako Mania? Stane se jen dalším z hromady těl na cestě ke Carnageovu vítězství?!
 
Obsahuje sešity Venomova pavučina: Ve’nam, Zrození Carnage, Venom nespoutaný a Pohřeb žehem autorů Donnyho Catese, Ryana Stegmana, Cullena Bunna, Juanana Ramíreze, Danila S. Beyrutha, Kylea Hotze, Juana Gedeona, Alberta Alburquerqueho, Joshuy Cassary, Marca Deeringa, Scotta Hanny, Livesaye, Roberta Poggiho, Victora Olazaby, Felipeho Sobreira, Crise Petera, Dana Browna, Matta Yackeyho, Andrewa Crossleyho a Carlose Cabrery.

Dodatkové informace

Počet stran: 136
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Venom
Pravidelná série: Venom
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: Cullen Bunn, Ryan Stegman, Donny Cates
Kresba: Kyle Hotz, Danilo Beyruth, Joshua Cassara, Juanan Ramírez, Juan Gedeon, Alberto Alburquerque
Autor obálky: Kyle Hotz, Declan Shalvey, Jose Villarrubia, Ryan Stegman, Frank Martin, JP Mayer
Barvy: Dan Brown, Matt Yackey, Felipe Sobreiro, Andrew Crossley, Jay David Ramos, Cris Peter, Carlos Cabrera
Ink: Scott Hanna, Marc Deering, Danilo Beyruth, John Livesay, Victor Olazaba, Joshua Cassara, Juanan Ramírez, Roberto Poggi, Juan Gedeon, Alberto Alburquerque
Překlad: Filip Drlík
Redakce: Andrea Nekvapilová
Lettering: Josef Ládek

Rok a měsíc vydání: listopad 2022  |  EAN: 9788076792852  |  Vydání: první