Batman - Špatný den: Penguin / Riddler

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

Dva špatní lidé.
Dva špatné dny.
Dva skvělé příběhy.
 
PENGUIN
Král gothamského podsvětí přišel o všechno. Je z něj zlomený a osamělý člověk, bez přátel i bez ranařů. Za všechny své zbývající peníze si může dovolit koupit už jen pistoli s jedním jediným nábojem. Pomocí něj si může prostřelit hlavu… nebo se pokusit získat všechno zase zpátky. S jedním nábojem proti celému Gothamu. 
RIDDLER
Byl to jen obyčejný chlápek. Za bílého dne šel po ulici domů, ale nedošel. Bez jediného slova ho zastřelil Riddler a pak se usmál do nejbližší bezpečnostní kamery. Zdánlivě nesmyslný zločin, ale Riddler nedělá nikdy nic jen tak bezdůvodně. Začíná výslech, souboj mezi Batmanem a Riddlerem, který má odhalit motiv téhle vraždy. Co vlastně Riddler plánuje? 
 
V této knize najdete dva uzavřené a temné příběhy zaměřené na padouchy v podání skvělých scenáristů, jako jsou John Ridley (Oscar za scénář filmu Dvanáct let v řetězech) a Tom King (Batman, Vision: O trochu horší než člověk, o trochu lepší než zvíře), a úžasných kreslířů, jako je Giuseppe Camuncoli (Sebevražedný oddíl, Batman: Evropa), či Mitch Gerads (Mister Miracle, Strange Adventures, The Sheriff of Babylon).

Dodatkové informace

Počet stran: 148
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: Crew
Svět: Batman
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné, Detektivní
Scénář: Tom King, John Ridley
Kresba: Guiseppe Camuncoli, Mitch Gerads
Autor obálky: Dan Mora
Ink: Cam Smith
Překlad: Jan Kukrál
Redakce: Jolana Tichá
Lettering: Petr Schwarz

Rok a měsíc vydání: září 2023  |  EAN: 9788076794252  |  Vydání: první