Liga spravedlnosti 4: Síť

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%
Série dokončena

Popis

Liga spravedlnosti… poražená zevnitř!
Dokonce ani hrdinové z Ligy spravedlnosti nejsou schopni ochránit celou planetu sami. Když Superman, Batman, Wonder Woman, Flash, Cybor a Aquaman uspořádají nábor na nové členy týmu, dostaví se na něj některé z nejmocnějších bytostí na Zemi. Jeden z rekrutů však nepřišel proto, aby se k lize přidal, ale aby ji zničil zevnitř!
Plány na rozložení Ligy spravedlnosti byly spřádány celé roky. Když se vrátí jeden z jejích největších nepřátel a zaútočí na základnu ligy, spustí to řetězovou reakci, která obrátí proti sobě Supermana, Batmana a Wonder Woman a postaví ligu proti dvěma dalším týmům, které nesou její jméno – Americké lize spravedlnosti a Temné lize spravedlnosti.
Jakmile však jdou hrdinové do války proti sobě, vítězi se mohou stát pouze jejich nepřátelé. Přetrvá Liga spravedlnosti tyto události, aby mohla posbírat, co zbude?

Hvězdní tvůrci Geoff Johns (FOREVER EVIL, AQUAMAN) a Ivan Reis (GREEN LANTERN) vedou Ligu spravedlnosti k válce a porážce! Kniha Liga spravedlnosti: Síť obsahuje sešity Justice League č. 18–20 a 22–23.

Dodatkové informace

Počet stran: 176
Formát: 172 × 258 mm
Vazba: brožovaná s chlopněmi

Vydavatel: BB/art
Svět: Liga spravedlnosti
Pravidelná série: Liga spravedlnosti, Liga Spravedlnosti New 52
Žánr: Superhrdinské
Scénář: Geoff Johns
Kresba: Ivan Reis, Gene Ha, Zander Cannon, Jonathan Glapion, Joe Prado, Jesus Saiz, Oclair Albert, Andres Guinaldo, Rob Hunter, Eber Ferriera
Překlad: Ľudovít Plata

Rok a měsíc vydání: listopad 2016