Captain America: Steve Rogers 3: Budování impéria

Základní cena: 399 Kč
Vaše cena s DPH: 359 Kč

Skladem

-10%

Popis

V důsledku války se Tony Stark a Carol Denversová obrátí na jediného člověka, kterému mohou věřit, na Stevea Rogerse, Captaina Ameriku. A když je zpátky Zemo, nemohou být daleko ani Masters of Evil. Na světlo se dostane i utajený příběh Kápa ze druhé světové války! Dojde také k drásavému odhalení původu Madame Hydry! Ale jen jeden muž může Hydru vést do nového věku nadvlády a nadřazenosti – Red Skull věří, že tím mužem je on! Jenže Captain America si myslí něco jiného – a jeho plány změní celé universum Marvelu!

Obsahuje příběhy CAPTAIN AMERICA: STEVE ROGERS #12–16 a CIVIL WAR II: THE OATH #1, které vytvořili NICK SPENCER, JAVIER PINA, JESÚS SAIZ, RO STEIN, TED BRANDT, RACHELLE ROSENBERGOVÁ, ANDRES GUINALDO, SCOTT HANNA, KEVIN LIBRANDA, YILDIRAY CINAR, JON MALIN, PHIL NOTO, RAFFAELE IENCO, SZYMON KUDRANSKI a DONO SANCHEZ-ALMARA.

Dodatkové informace

Počet stran: 160
Formát: 168 × 258 mm
Vazba: brožovaná
Tisk: barevný

Vydavatel: BB/art
Svět: Marvel
Pravidelná série: Captain America - Steve Rogers
Žánry: Superhrdinské, Akční a dobrodružné
Scénář: Nick Spencer
Kresba: Scott Hanna, Szymon Kudranski, Jesus Saiz, Andres Guinaldo, Javier Pina, Rod Reis, Ted Brandt, Ro Stein, Kevin Libranda, Phil Noto, Dono Sánchez-Almara, Raffaele Ienco, Yildiray Cinar, Jon Malin
Autor obálky: Jeff Dekal
Barvy: Rachelle Rosenbergová
Překlad: Richard Klíčník
Redakce: Richard Podaný
Lettering: Ludmila Nussbergerová

Rok a měsíc vydání: září 2020  |  EAN: 9788075953834  |  Vydání: první